Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok vicces sztorikat...

Tudnátok vicces sztorikat mesélni az iskolából? Pl megszívattatok egy tanárt vagy osztálytársat, meg ilyenek

Figyelt kérdés
Imádom ezeket olvasni :D

2017. máj. 9. 18:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ezek jók ! :)
2017. máj. 10. 17:57
 12/13 anonim ***** válasza:
88%

-Osztálytársaim vizet csöpögtettek az utcára (wtf)

Pont akkor jött a fizikatanár, rácsöpögtették a fejére, na lett akkora balhé... XD


-9.-ben a hittantanár egyik osztálytársam egy idő után már rendszeresen kiküldte óra elején.


-föcin régen mindig úgy javítottuk a dogákat, hogy a tanár kiosztotta őket, és a padtársak egymás dogáikat javították. Közben a tanár mondta a megoldást. Persze mindig valamiért nagyobbak lettek a pontszámok. -> egyik osztálytársam észrevett valami olyat, ami tényleg jó volt, de a padtársa azt véletlen rossznak jelölte. Odament a tanárnak megmutatni. A tanár úr megnézte, (talált 5 olyat, ami rossz volt, és ki volt pipálva): Örülj, hogy a hármast elérted, és nem csak a kettest... :D


-Szintén föci: 3 pirospontért kaptunk anno egy ötöst. (de pirospontosztás nagyon ritkán volt) Az egyik hülyegyerek nyafogott, hogy aaa nem kaphatok pirospontot?

Mondja a tanár: de, gyere ide. Kapsz egyet a homlokodra xD


-A mostani biosztanárom olyan ügyes volt ősszel, hogy UGYANAZT az anyagot 3x adta le XD Szinte ugyanazokkal a szavakkal. Mondjuk így sem tudtunk semmit... :)


-Matekóra.

A hátsó padban valaki hangosan röhög. Tanár: azon röhögsz, hogy meg fogsz bukni?


Ugyanitt: valami feladatok sorszámát mondja a tanárnő. Kérdezem, hogy ezek milyen feladatok?

Erre kérdezi tőlem, hogy "Mit mondunk óra végén"

Én: "Áldás, békesség!" XDD (köszönés-elköszönés refi suliban)


Informatika:

Excel (egyébként szeptember óta azt vesszük a bácsival XDD)

Olvassa fel éppen a feladatot (ecdl), hogy valami színezzünk be. Kérdezem, hogy az egész táblázatot, vagy csak pár sort színezzünk be? (nem hallottam)


Erre: HÁT NEM ÉRTESZ MAGYARUL? NEM TUDSZ OLVASNI? Az előbb mondtam el!!?!!

Felállított minket vigyázzba, és elkezdett minket 20 percen keresztül szidni. :"D


Ilyen szövegei voltak:

Amit tanulunk, az lófing, pont azért csuktam be az ajtót, nehogy kimenjen a szele!

Meg..

ÉN MINDENHOL INFORMATIKÁT TANÍTOK, ENGEM VIZSGÁZTATÓNAK HÍVNAK RENGETEG HELYRE

és..

Velem még a 30-40 éves tanítványaim sem mernek packázni, tudják, hogy kivágom őket, mint macskát sz...ni. De ez egy református iskola.


Az ofőnk egy kicsit nagyon szereti az alkoholt. Olyat is meséltek róla, hogy a kosártáborban minden este berúgott

-> Majd' 1 éve volt egy bizonyos "családi nap" (avagy hétvégéink szokásos pazarlása) -> Nem is kísért el minket teljesen a helyszínig, hanem az első adandó kocsmánál megállt, és persze a söööör. Utána egész nap nem is láttam.

2017. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%
Bevizeztük a krétát
2017. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!