Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindig cseszegetem a tanárom...

Mindig cseszegetem a tanárom 18/l Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy tanárnőm,akit úgy piszkálok,hogy mindig nézem,belenézek a szemébe,mosolygok rá,és őt ez zavarja,és elpirul (egyáltalán nem szeretnék tőle semmit)csak élvezem hogy van ami piszkálja :D Egyszer iskolában,egy beszédet kellett mondani,egy ideig ment is neki,de aztán rám nézett,persze hogy szépen néztem rá,és mosolyogtam,és annyira zavarba jött szegény,hogy elpirult,és elfelejtette a szövegét,és hirtelen csak hablatyolt :DD Órákon ha megteheti rám sem néz,fel sem hív csak itt-ott.Van úgy hogyha elmegy mellettem,már rám sem néz,de látom hogy mosolyog,és pirosodik.A tanárnő kb:36éves

2017. máj. 13. 19:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
71%
Elég alkalmatlan a tanár, ha egy hülye tini pofatlansagat nem tudja kezelni.
2017. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%
Észrevette, hogy izgulsz rá és már fél tőled. Biztosan szervezik is már az igazgatóval, hogy hogy tüntessenek el. Én se örülnék, ha egy kis leszbi mosolyogna rám állandóan.
2017. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Andizsuzsi ***** válasza:
89%

"Hülyéskedek,és ezzel a tanárnő is tisztában van"


Nincs tisztában. Tanárnőt nem készítették fel a főiskolán arra, hogy hogyan kell kezelni egy homoszexuális tanítványát, aki ráadásul a nála idősebb nőkre bukik. És frusztrálta a helyzet. (Feltételezve de nem elfogadva, hogy komoly a kérdés).

2017. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek.
2017. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtökkel van valami baj,nem normális,hogy te azt élvezed..az meg pláne nem normális,hogy nem tudja lekezelni a helyzetet.En azert is mindenoran feleltetnelek amíg be nem fejezed,akkor mosolyogj a szemebe.
2017. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kamu a kérdés, vagy igazából a tanárral van a baj, sajnos ezt kell mondanom.


Egy tanárnak igenis tudnia kell gond nélkül kezelni egy ilyen kis hülyét, sőt, alapból egy gyereknek sem kéne odáig eljutnia, hogy kicsit is befolyásolja a tanárt a magánemberi érzéseiben. Nem a gyerek hibája a dolog (a legtöbb diák igazából ilyen, mint a kérdező, vagyis ha látja, hogy megteheti a gonoszságot, és nincs következménye, akkor meg is fogja tenni, és egyáltalán nem érdekli, hogy ez a tanárnak pl. rosszul esik).

2017. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Andizsuzsi ***** válasza:
78%

"Nem a gyerek hibája a dolog"


Ezért tart itt a világ, ahol. Te egy 18 éves "gyerekről" beszélsz, aki szavazhat kormánypártra, vezethet autót, házasodhat. De szerinted nem felelős a viselkedéséért.

2017. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
86%
Az is gáz, hogy 18 évesen valaki itt tartson. Mi ez? Kisegítő iskola?
2017. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nőj fel, kérdező; vagy felejtsd el a tanárodat, ne akarj tőle egyáltalán semmit; sem piszkálódás, sem szerelmi téren. Amúgy ez is hozzátartozik a felnövéshez, hogy nem piszkálsz senkit. Ez egy b@romság, és el kéne felejteni. Senki semmit nem profitál belőle. Szóval hagyjad szegény tanárt már, ne kergesd az őrületbe. Ez nem normális dolog. Hogy ezt csinálod vele
2017. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem állítasz magadon, 180 fokban, nem sok jövőt jósolok neked.....
2017. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!