Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindig cseszegetem a tanárom...

Mindig cseszegetem a tanárom 18/l Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy tanárnőm,akit úgy piszkálok,hogy mindig nézem,belenézek a szemébe,mosolygok rá,és őt ez zavarja,és elpirul (egyáltalán nem szeretnék tőle semmit)csak élvezem hogy van ami piszkálja :D Egyszer iskolában,egy beszédet kellett mondani,egy ideig ment is neki,de aztán rám nézett,persze hogy szépen néztem rá,és mosolyogtam,és annyira zavarba jött szegény,hogy elpirult,és elfelejtette a szövegét,és hirtelen csak hablatyolt :DD Órákon ha megteheti rám sem néz,fel sem hív csak itt-ott.Van úgy hogyha elmegy mellettem,már rám sem néz,de látom hogy mosolyog,és pirosodik.A tanárnő kb:36éves

2017. máj. 13. 19:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után, amit tettél/amit teszel meg se szólalj, ha téged is cseszegetni fognak! Remélem megtanulod az élettől átérezni a szenvedését annak a szerencsétlennek, akinek azt a sok gonoszságot adtad és akivel azt a sok kegyetlenséget művelted, és amit ádtál másnak, akár tanár, akár diáktárs az illető!
2017. máj. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Hogy miért bántod és cseszegeted? Nem tudom, magadtól kérdezd, hogy ha te egy percig sem tűrnéd el ezt másoktól, akkor hogy mered ezt megtenni másokkal! Amit te nem szeretnél hogy csináljon veled az illető, azt te se tedd vele!!
2017. máj. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Majd a főnököddel nem mered ezt csinálni..
2017. máj. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Aki olyasmit írt hogy meleg vagyok stb.nem vagyok,ezt ki is emeltem az elején,hogy NEM AKAROK TŐLE SEMMIT,csak piszkálódom ennyi
2017. máj. 14. 12:00
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
S mért piszkálsz egy felnőtt embert? Majd ha téged piszkálnak valamivel, amivel felcs*szik az agyad, akkor majd megtudod milyen érzés. És akkor majd kérdezd meg magadtól, hogy miért ne kapjad azt, amit te adsz azoknak, akik piszkálnak olyannal, ami felcs*sz téged.
2017. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!