Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utánoz a legjobb barátom! Mit...

Utánoz a legjobb barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet nagyon furcsa a kérdés, de mostmár nagyon bosszant! Folyamatosan azt mondja, amit én, mindig azt csinálja, amit én. És nostmár nagyon bosszantó. De nem akarom neki elmondani, mert elég sértődékeny, de jó barát.

Miért csinálja ezt? És én mit tegyek vagy mit mondjak?

Köszönöm előre is a jó válaszokat!! 😘


2017. máj. 15. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem akarod neki elmondani?

Nem értem ezt az érvet, hogy megsértődik... és akkor mi van? Akkor hagyod, hogy tovább idegesítsen téged a dolog?


Ha egyszerűen egy barátságban nem jó valami, és az egyik felet idegesíti a másik, akkor ezt meg kell tudni beszélni, és ha egyszerűen a másiknak lehetetlen szólni, mert hogy "megsértődik", akkor az egész barátság annyit is ér.

2017. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Nyilván királynak meg menőnek tart, azért csinálja, örülj neki :D
2017. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt bóknak is vehetnéd 😊
2017. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem biztos, hogy utánoz, lehet, hogy csak hasonlóan gondolkodik mint te. Vagy az is lehet hogy viccből csinálja, vagy csak neked akar megfelelni ezzel. De ha jó barát akkor le kell vele ülni megbeszélni. Ha megfelelő stílusban adod elő nem fog megsértődni.

pl: Figyu én azt érzem, hogy sok mindenben utánzol engem, te hoby látod? Mi azoka. Stb és igy folytatod.

hidd el így megérti majd

2017. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utánoz a legjobb barátom! Mit tegyek?
2017. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért nem akarom neki elmondani, mert szeretem, jó barát, és nem akarom megbántani. Engem az előző legjobb barátom csak úgy eldobott, és ő volt az, aki aztán odajött hozzám!

De lehet tényleg el kéne mondanom neki!

Vehetném bóknak, de ez már nem az. Ez már minden barátomat kiakasztja, nem csak engem.

2017. máj. 18. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!