Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm kötözködni...

A legjobb barátnőm kötözködni kezdett velem. És más barátim megvédték. De én nem akarom hogy miattam veszekedjenek. Ki igaz barátom? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem teljesen tiszta... Utólagosan vizsgált át hogy ki hibázott vagy mi is történt. Ha lehet reálisan (ne az érzelmeid alapján).


Én mikor összevesztem a "legjobb" barátnőmmel tudtam mit csinálok. Egy igazi bunkó voltam. Le akartam rá új mi mert idegesített,hogy csak akkor kellék neki amikor nincs ott a másik barátja. De ugyanakkor bármit megtett volna értem és semmi rossz szándék nem volt benne csak nem vette észre magát. Azért egy kicsit most is utálom. De legalább van egy őszinte barátom aki ha kérem segít és ez kölcsönös. Nem beszélünk túl sokat. Mindkettőnknek van másik barátnője.

2017. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!