Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem köszöntött fel a...

Miért nem köszöntött fel a legjobb barátom a szülinapomon?

Figyelt kérdés

Minden nap megjegyezte hogy már csak x nap van a szülinapodig, és mikor eljött a nap nem köszöntött fel, pedig körülöttünk egész nap nagyon sokan felköszöntöttek és ő is hallotta, de mégsem. Egész nap vártam hogy majd talán később, vagy miután vége az iskolának ír majd, de semmi.

Nem sokára jön az ő szülinapja, de én biztos nem tudnám megtenni hogy nem köszöntöm fel.


Illetve van egy másik barátom akinek előbb volt a szülinapja, felköszöntöttem, ajándékot is adtam neki, és nem köszöntött fel engem pedig mindenkit fel szokott.



2017. máj. 13. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Kellemetlen. Kénytelen vagy lenyelni. (Nekem jutott az a szerencse, hogy elsőként válaszolhatok, így módom van előre figyelmeztetni: most jönnek a frusztrált gonoszoktól azok a beszólások, hogy "Hány éves is vagy? Úgy viselkedsz, mint egy óvodás!Mért olyan fontos neked az ajándék" meg ilyesmi. Ne törödj velük, a rosszindulatuk legyen az ő bajuk)
2017. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál! Igazából amint kiírtam a kérdést már jobb lett egy picit, de tény ami tény nagyon rosszul esik.
2017. máj. 13. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez r**adt nagy szemétség. Elgondolkoznek azon,hogy tényleg a barátnőm-e...
2017. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

Kedves Kérdező!

Reakciód természetes, és a valódi indokot csakis a barátodtól tudhatod meg.

Érdemes lenne talán beszélned erről vele. Kérdezz rá, hogy elfelejtette volt a szülinapod, vagy miért nem köszöntött fel, csak mert előtte annyit mondta volt, és nem érted a viselkedését.

Lehet félt, valamiért nehezére esett, lehet haragudott rád valamiért és ezzel akarta kifejezni, vagy teljesen más indoka is lehet. Kérdezz mindenképp rá!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!