Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért piszkál az osztálytársam?

Miért piszkál az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam aki egyszer megkérdezte tőlem facebookon, hogy akarok-e vele járni, én erre azt írtam, hogy nem.. Azóta a suliban állandóan beszólogat, belerúg a táskámba, lökdös, elveszi a cuccaim, és alig bírom tőle visszavenni. Annyira idegesít már.. Bunkó velem, próbál elgáncsolni tesi órán, de ez még nem sikerült neki :D

Miért csinálja?


2017. máj. 24. 17:11
 1/4 anonim válasza:

Hány évesek vagytok? Xd

Nagyon gyerek még a srác, megsértődött, rosszul esett neki mikor offoltad, ezért paraszt veled, hogy neked is rossz legyen

Próbáld vele megbeszélni a dolgot

2017. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert kikosaraztad. A bunkóságára meg gyógyír lehet ha mások előtt közlöd vele hogy azzal a bunkó viselkedéssel egy kecskénél esetleg még lehet esélye de nem a lányoknál. Főleg ha többen összefogtok ellene.
2017. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Ne bántsátok még gyerek

Így is elég szar lehet neki, beszéld meg vele

2017. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is azt csináld amit a 3-as írt. Amit a 2-esben írtam az a módszer inkább a nehezen kezelhető felnőtteknél alkalmazható.
2017. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!