Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti az ilyeneket hívnátok...

Ti az ilyeneket hívnátok barátnak? Én még csak embereknek sem

Figyelt kérdés

Vagyok én,és hát ugye vannak ők.18-an vagyunk egy osztályban szóval szerintem elég sokan.Bemegyek az osztályba,és mindenki ellenem van.Beszólogatnak,kibeszélnek,csúfolnak,egy olyanért,amiért ők a hibásak,és ezt ők is tudják,de minthogy

bevallanák maguknak,mind ellenem vannak,és én vagyok a hibás olyanért,amiért komolyan ők a felelősek,és ezt pár osztálytárs is látja,de inkább ellenem vannak,mert van egy "nagykutya" az osztályban,és mind az ő seggnyalói,és félnek hogy velük is ez lesz,szóval inkább bántanak engem.Még sokszor ha valami úgy van azt mondják hogy "így kell viselkedni egy baráttal?" csakhogy nagyon nem tartom őket a barátaimnak,még csak haveroknak sem,sőt még az osztálytársat sem mondanám ki,ha nem lenne muszáj.Engem mindig kikülönítenek,ők meg járkálnak a másikhoz ezért,meg azért,ha xy elkéri a lecit 0mp már adják is neki én elkérem,még egy hét elteltével sem kapom meg.Utálom őket,ki nem állom,alig várom hogy elhagyjam őket


2017. máj. 24. 18:16
 1/2 anonim válasza:
Biztos ők a hibásak? Előbb mindig gondolkodj el a saját hibáidon! Ha viszont nem te vagy a hibás, minnél hamarabb hagyd el az osztályt!
2017. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,folyton ezen gondolkodom,és megbizonyosodtam benne 100%-an és a tanárok is észrevették ők is nekem adtak igazat.
2017. máj. 29. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!