Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyáltalán embereknek lehet...

Egyáltalán embereknek lehet nevezni az ilyeneket?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt üzenték a muszlimok a magyaroknak (is):

"Az iszlám egyenlő a békével. A muzulmán vallású emberek ezért békét akarnak az egész világon, de ti, keresztények nem akartok békét. Ne gondoljátok, hogy gyengék vagyunk, a valóságban sokkal erősebbek vagyunk, mint azt elképzelni tudjátok. A videóval megsértettétek az iszlámot és Mohamed prófétát, és felrúgtátok a békét közöttünk."


Most komolyan egy amerikai ipse miatt hőbörögnek az egész keresztény, nyugati világgal? Arról nem is beszélve, hogy Európa már nem is keresztény, a nagy része ateista. Nem beteg az ilyen gondolkodás?



2012. szept. 17. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Miért beszélsz többesszámba. Ébredj fel öreg. Téged mi nem

bántottunk. Ha erősnek érzed magad akkor menj el favágónaK. Bennünk abszolut béke van és ne okozd a feszültséget.

2012. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

A szélsőségesek mindenhol idióták!


Én nem sajnálom ha néhány ilyet lelőnek az amcsik!


Az teljesen rendjén van szerintük hogy kopt keresztények ezreit mészárolják le a vallásuk miatt de ha valami idióta összehoz egy vacak kis fílmet akkor máris példálóznak vele és erre hivatkozva írtanak ki sok ártatlan embert!


Persze tudom hogy az átlag muszlim és a normálisabbja ennyire nem akad ki a dolgon de a szélsőségesek igen!


Ugyan olyan rossz amikor a kisebbségeket védik nálunk már szélsőséges szintem a liberálisok mint amikor a Jobbikosok szélsőséges szinten védik ezeket az agressziv szélsősége muszlimokat és legnagyobb haverjaiknak nevezik őket! vagy amikor a fideszesek kiakadtak mert Orbán képén asszem a BBC-sek kicsit világosítottak és így marconábbnak nézett ki! És ezen csámcsogtak hetekig hogy mekkora szörnyűség hogy a vezérük képét megmásították!


Minden szélsőséges álláspont elítélendő szerintem...

2012. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

"Ezt üzenték a muszlimok a magyaroknak (is)"

Nem a muszlimok hanem annak egy szélsőséges rétege!Én 8 évig dolgoztam törökökkel,koszovói albánokkal,arabokkal, és hidd el a nagy átlag nem ilyen!Ez ugyanolyan butaság mint hogy minden zsidó kapzsi,minden cigány bűnöző!

2012. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Békét akarnak úgy hogy gyújtogatnak és ölnek...Evidens.
2012. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Más a gondolkodásmódjuk: nem a személyes felelőst keresik, hanem egyaránt felelőssé tesznek mindenkit.

Amúgy: keresztény ember nem készített volna vallásgyalázó filmet. (az nem keresztény, aki készítette, mert ellentmond a szeretetparancsnak)

2012. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

USA 80%-a keresztény, a maradék fele pedig zsidó, muszlim és egyéb vallást követ. 10% ateista valójában nem ateista. Magyarország 22%-a ateista, mégis keresztény országnak valljuk magunkat.


Egyszerű radikálisok, az igazi Iszlám hívők is lenézik az ilyeneket, nyugodj meg. Sőt, Angliában az anglikánok minden évben egymásnak esnek, annak ellenére, hogy ugyanaz a vallás, csak más a felekezetük.

2012. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

"Békét akarnak úgy hogy gyújtogatnak és ölnek...Evidens."



Si vis pacem, para bellum.

Ha békét akarsz, készülj a háborúra!


(Julius Caesar)

2012. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, ezek csak taknyos hülyegyerekek. Olyanok, mint az Anonymus csoport, vagy mi a frász.
2012. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Azért valaki elmondaná nekem hogy miért pont egy vízgazdálkodási honlapra tették fel az üzenetet?

Biztosan hatalmas nagy a látogatottsága az oldalnak vagy ilyesmi oka lehet a dolognak.

2012. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt tegyük hozzá, hogy az ilyen "az iszlám a béke vallása" mondatok MIND hazugságok. Ugyanis a Korán, illetve a muzulmán hit engedélyezi a hazugságot a hittérítésnél...
2012. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!