Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha lehetne, kérdeznék, már...

Ha lehetne, kérdeznék, már pedig lehet, végül is ezért van ez az oldal. Kedves tanáraink, miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Szóval,mostanság,nem tudtam nem észrevenni,hogy elég sok a tanárokhoz a kérdés itt gyakorin.Szóval arról lenne szó,hogy ha,ezekre a kérdésekre,tényleg leginkább tanárok válaszoltak,elég meglepő volt számomra.Kedves tanáraink,miért is van az,hogy iskolában,minden hol az tanítják,hogy nem szabad káromkodni/csúnyán beszélni,mivel azzal csak magunkat minősítjük.Viszont láttam pár kérdést,mire ha valóban tanár válaszolt,pár nem rühellte a csúnya szavakat/beszédet.így név nélkül,azért nekünk is megered a nyelvük,és valahogy nem szégyellték.Vettem a bátorságot,és pár ilyen tanárnak küldtem is itt egy üzenetet,viszont érdekes módon,egy sem válaszolt.

#tanáraink?
2017. jún. 5. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy nyugdíjas vagy és nő.
2017. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valahogy nekik is le kell vezetni a feszültséget az idióták miatt, miközben kidolgozzák a belüket, de semmibe veszik őket... Tudom, nem mind lelkiismeretes, de aki az, azt sem becsülik meg...
2017. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utolsó: egy tanár hol szakad meg a munkába?? én dolgoztam tanárként, de ott hagytam, mert továbbképeztem magam mérnöknek... itt napi min. 8 órát kell dolgozni, de sokszor 10-12 óra lesz belőle, nincs se őszi, se nyári, se téli, se tavaszi szünet, ha azt mondják, hogy holnap külföldre kell menni, akkor nincs választás, menni kell... tanár meg letanítja a heti 22-24 órát, ha éppen tanít és nem beszélgeti el az órát vagy nem filmnézés, dolgozat van... és még ők sírnak, hogy feszültség van, meg minden diplomás ugyanannyit kapjon...mire fel? már vicc, amit művelnek, sokan meg viselkedni se tudnak (voltam pár tanári karos kiránduláson. Szerintem már így is sok követelésük teljesült, fiatalítani kellene a szakmát és a kommunista rendszerben felnőtt tanárokat lecserélni, mert ők szítják a feszültségeket, meg a népet.
2017. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó adom,nagyon egyet értek.Nálunk a negyedévi dolit,év végén adták oda,mivel annyi dolguk volt.Arról a tanárról köztudott volt,hogy minden 2naponta mozizni járt,meg szórakozni.
2017. jún. 5. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy? Csak általánosban mondják ezt a gyerekeknek. De megvan ennek az oka. Biztos te is hallottál olyat, akinek minden második szava egy csúnya szó. Na azt szeretnék elérni, hogy te ne legyél ilyen. Mindenki beszél csúnyán, nincs ebbe semmi szégyellnivaló, de nem mindegy hogy milyen kontextusba, és milyen gyakran használod. De vannak olyan tanárok akik nem szeretik ha előtte csúnyán beszélnek, vagy csak szimplán nem szeretik ha csúnyán beszél valaki.
2017. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
17vagyok,szóval már nem általánosba járok :)
2017. jún. 6. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg tanár van, aki vizet prédikál, és bort iszik. Igazából tojnak bele a nevelésbe, és azért tanárok csak, mert máshova nem vették őket fel. De közben az ukázt adják ugyanarról a kölköknek, mert ha nem, akkor kirúgják. Azt bírtam pl., amikor a suliszabályzatban meg lett írva, hogy kémia/biosz/fizika szakos tanároknak kötelező a fehér köpeny, a biosztanár meg folyamatosan nem vette fel, de velünk ordított, hogy miért nincs rajtunk köpeny. Amikor rákérdeztünk erre, akkor meg csak puffogott, és elintézte azzal, hogy mekkora a pofánk.


Az megint más kérdés, hogy munkahelyen máshogy viselkedünk, mint otthon. Tehát azt nem tartom gáznak, ha a tanár azt mondja a gyereknek, hogy az iskolában ne káromkodjon, és ő is csak otthon / neten káromkodik. De akkor sulin kívül se b.tassa a gyereket emiatt, meg facebookon se játssza az agyát, mert ahhoz nincs köze, facebookon hogy beszél egy gyerek és mit, amíg nem más iskolatársát vagy tanárját rágalmazza konkrétan vagy nem nagyon súlyos dolog kerül ki.

2017. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nagyon igaz
2017. jún. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!