Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Teljesen kiégtem a vizsgaidősz...

Teljesen kiégtem a vizsgaidőszaktól. Van ebből kiút?

Figyelt kérdés
Van két tárgyam amit lehetetlen teljesíteni a nehézsége meg a tanár szigorúsága miatt. Előfordulhat hogy ez miatt csúszni fogok. Hiába tanultam rájuk annyit. Kezd elfogyni a pénzem is, mert fizetősön vagyok. A családom nem érti meg hogy mi a bajom, ők csak azt mondják hogy akkor is meg kell csinálnom. Sajnos én már semmilyen motivációt nem érzek magamban. Volt már valaki hasonlóan?

2017. jún. 7. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább próbáld meg. Ha végül nem is sikerül, de nem lesz lelkiismeret furdalásod.
2017. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Persze, hagyd ott a sulit.
2017. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valami jobb tanács annál hogy hagyjam ott?
2017. jún. 7. 09:02
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Hogyne. AKKOR MEG TANULJ BAMMEG, NE RINYÁLJ!!!
2017. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"Van két tárgyam amit lehetetlen teljesíteni" - Ezek szerint, ha mégis sikerül, az elsők között lehetsz, akik elvégzik a szakot? :) Kötve hiszem! A hiszti helyett inkább tanulj. Ha meg gyenge vagy, akkor hagyd ott az intézményt.
2017. jún. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A PÁSZTOR ***** válasza:
0%
Szóval most már ha jól értem ez a fél év csúszik és ez sokba kerül . Vedd fel a tárgyat más tanárnál és próbáld meg úgy. Vagy ha van még lehetőséged akkor nézd meg a tanárod facebook oldalát, vagy érdeklődj utána és ne a tárgyra készülj, hanem a tanárra tudd meg mit akar hallani és mond azt. Esetleg legyél szakmailag kompetensebb a vizsgán, ha elegendő szakmai kifejezést használsz az minden tanárnál bejön. Biztos, hogy megtudod csinálni, csak bízz magadban ( nem árt ha mondasz egy imát vizsga előtt "drága Jézust most légy velem , mert igazán kellene a segítséged")
2017. jún. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

A küzdeni tudás erősen függ a hormonszintedtől. A hormonszinted pedig erősen függ az epetermeléstől. Mivel nem eszel zsírt, csak növényi olajokat, nem ürül az epe, nem tudja megtámogatni a hormonszintedet, a mentális/fizikai erőnlétedet, az immunrendszeredet, stb.

Válts!

2017. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!