Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért piszkál az egyik lány...

Miért piszkál az egyik lány osztálytársam?

Figyelt kérdés
Mindig beszólogat,hogy takarodjak,meg hogy ronda vagyok. Ha már beülök egy lány mellé,akkor azt híreszteli,h járunk. Mit csinaljak vele? Legszivesebben lelökném a lepcsőn és jókat röhögnék a véres pofáján. 16/F 2-os tanulo, tavaly még normális volt a lány

2017. jún. 8. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Tetszel neki és mivel idióta, és szégyelli, ezért durvasággal próbálja kompenzálni.

Kérdezz rá tőle, na mi van bejövök?

2017. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tuti nem. Örökké ha csinálok valamit már be is szól, hogy milyen fejed van.
2017. jún. 8. 11:26
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy féltékeny, hogy nem foglalkozol vele, meg más lány mellé ülsz, aztán így akar bosszút állni.
2017. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem vered be simán a képét? Feminizmus van, nincs nemek közti különbség, nyugodtan megteheted.
2017. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

# 4


Ezért választottál férfi létedre női nevet?

Btw senkit nem ütünk meg gimiben, mert abból a kérdező jönne ki rosszul!

2017. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
5# Nő vagyok te agyhalott, mellette feminista. Kár hogy fingod sincs mit jelent ez a szó, segítek kicsit: senkit ne érjen hátrány vagy plusz jog a neme miatt. Az hogy nőket nem ütünk meg az nemi diszkrimináció. Ha egy nő megaláz egy férfit miért ne vághatna vissza?
2017. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én is csak arra tudok gondolni, hogy tetszel neki.. ha van rá alkalmad beszélj vele 4 szem közt, kérdezd meg miért ilyen veled. Ne hívd félre, hanem amikor egyedül van menj oda hozzá beszélgess el vele komolyan. Vagy ülj mellé ha van mellette szabad hely. Igazából könnyen letudod törni a szarvát mivel saját maga kelti a konfliktust ráadásul indokolatlanul, vissza tudnál vágni neki amiből ő jönne ki rosszul.
2017. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
szerintem nyarsa kell huznod hogy megnyugodjon, ha nem megy kuldd el ide.
2017. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tsundere :)
2017. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szégyeld magad kérdező, hogy még 1 lányt se tudsz lerendezni, ahelyett ide írkálgatsz.
2017. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!