Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bírtok ilyen szituációkat?

Bírtok ilyen szituációkat?

Figyelt kérdés
Szóval,órán voltunk,és egy prezentációt kellett elő adnunk.Előttem voltak többen is,a tanár lehet jó jegyet adott nekik,de voltak mellé hozzáfűznivalói.Kimentem én,elő adtam azt amit kell,a tanárnő agyonra dicsért,pedig nem voltak meg a maximális diák,és még volt pár apró hiba,mégis agyon dicsért,ez tetszett neki,ez tök jó stb.Pedig a tanárnő nem igen kedvel,mégis mindig engem dicsér meg,a többieket meg ette az ideg,mondjuk ezen én is meglepődtem hogy ilyen jó fej volt velem .DD
2017. jún. 17. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülye vagyok (sőt, biztos), de nem értem, mi a probléma, mire akarsz kilyukadni agy mit akarsz megtudni. Kérlek, fuss neki ennek még egyszer.
2017. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem céloztam semmire,csak szeretem mikor engem dicsérnek,a majdnem tökéletes munkámmal,míg másokat le is szidnak,és beleőrülnek az idegbe :D
2017. jún. 18. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!