Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem akarok menni gólyatáborba,...

Nem akarok menni gólyatáborba, mert epilepsziás vagyok?

Figyelt kérdés

Félek, hogy ott is rohamom lesz

(Pia, kialvatlanság...stb)


2017. jún. 20. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menj. Nem te leszel az egyetlen, aki nem megy el.
2017. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Ezt te erzed. En is epilepszias vagyok, de en jol ereztem magam a golyataborban. Nem kotelezo inni meg kialvatlannak lenni.
2017. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondod hogy epilepsziás vagy, ezért nem ihatsz (sokat), és x órát aludnod kell. Leírod a szervezőknek hogy ha esetleg rohamod van, mit kell tenniük, mondod a többieknek.

Nem fognak kinézni a többiek, hogy miért nem iszol sztem, én sem ittam mert beteg voltam kicsit, vittem magamnak alkoholmentes sört, a többieket megkínáltam az alkoholos sörből. Voltunk túrázni és kiment a bokám 2x is, meg köhögtem és egyszer csak nem kaptam levegőt, a többiek és a szervezők is végig segítettek.

Persze ez a társaságtól is függ, de az epilepszia ne tartson vissza.

2017. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Jelezd mindenképpen a szervezőknek, de ez ne tartson vissza! :)

Minden gólyatáborban kell lennie orvosi szobának, így ha segítségre szorulnál, nem kell aggódni! :)

Az alkohol nem kötelező, aludni szintén annyit alszol amennyit szeretnél éjszaka.

A lényeg hogy te érezd jól magad, nem mindenki partiállat, ezt a szervezők is tudják, így próbálják a programot is kialakítani, hogy mindenki jól érezze magát! :)

2017. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban van orvosi ellátás is a tábor környékén, de elvileg a jelentkezési lapon fel tudod tüntetni, hogy ilyen problémád van, vagy bármi más egyéb, amire oda kell figyelned neked is, és másoknak is.
2017. júl. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!