Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan legyek nyitottabb? 15/f

Hogyan legyek nyitottabb? 15/f

Figyelt kérdés

Szeptemberben megyek 9.be és zeretnék valamennyire nyitottabb lenni,mert eddig zárkozott voltam,bár az utolsó években probáltam picit nyitni,de úgy gondolom,hogy az nem elég.

Sztem ami elég nagy probléma volt,hogy soha nem mentem bulizni,pedig nem egyszer hívtak(sokszor).Talán ha elmentem volna akkor nem "itt" tartanék.

Szeretném a segítségeteket kérni ezügyben!

Elöre is köszönöm a válaszokat!



2017. jún. 25. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Szétteszed a lábad.


Akkor leszel nyitott ha te is kezdeményezel beszélgetést, de ne rámenősen és egy nap ne menj oda mindenkihez, akkor túl rámenősnek fognak tartani és "ragacs" leszel.


Teremts alkalmat a társalgásra, ekvivalens korosztályú emberekkel leszel körülvéve, tehát megszámlálhatóan sok közös témátok lesz, ebből építkezz.


Ha bulizni is akarsz, akkor keresd azok társaságát, akik eljárnak bulizni, velük összebarátkozol és azután te is el fogsz járni otthonról.


Nem kell azzal kezdeni, hogy te egy zárkózott ember vagy aki nem jár sehova.

Ezt nem kell szóba hozni, de nem is kell hazudni természetesen.

2017. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy késő, főleg a te esetedben mivel még fiatal vagy és még most kezdődik a "bulis életed". Lényeg, hogy soha ne változz meg, mindig légy önmagad és én biztos leszek abban, hogy így sok barátot szerezhetsz. Szurkolok.
2017. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy módszer van: ha le akarod győzni a félelmeidet, minél többször ragadd meg az alkalmat, hogy szembesülhess velük. Magyarán lépj ki a komfortzónádból, és sodord magad minél több "kínos" szituációba.


Ne tévesszen meg az új év effektus, maga a környezetváltozás nem fog drasztikusan megváltoztatni. A sültgalamb csak a legritkább esetben repül a szádba.

Még ha találsz is magadnak az új helyen egy kényelmes társaságot, az előbbit akkor se feledd! Gondolkozz úgy, hogy 4 év múlva elválnak útjaitok, és ha nem fejlődsz a kapcsolatépítésben, akkor ismét egyedül maradsz.

2017. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én akkor haverkodtam össze az osztálytársammal amikor a banketten piáltunk vagy valami közös témát találtunk. én is 9. be megyek. :)
2017. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!