Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha nincs jó nyelvérzékem egy...

Ha nincs jó nyelvérzékem egy nyelvtanfolyam segítene?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nincs olyan jó nyelvérzékem kitöltöttem pár tesztet/szintfelmérőt de nem azok az eredmények jöttek ki mint amit reméltem

Ezen a nyáron angol tanfolyamra mennék és az a kérdésem hogy az mennyire tud feltornázni engem úgy hogy nyelvvizsgázhassak?



2017. jún. 26. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuk? Nem írtad most milyen szinten vagy, heti hányszor hány órára mennél, mennyit készülnél otthon. Nyilván közelebb leszel a nyelvvizsgához, mint tanfolyam nélkül.
2017. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tanfolyam semmit nem fog érni. Neked egy jó, szigorú magántanár kell és szorgalom, sok más nem. Angolul ha odateszed magad akkor még 0-ról is szerezhetsz idén nyelvvizsgát. :)
2017. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy intenzìvre jelentemznék heti 5x 3-4órában

Tesztjeimet meg olyan 60-65% korul teljesítem

2017. jún. 26. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudjuk, hogy milyen szintű tesztjeid, és milyen szint lenne ehhez képest a cél. A nyelvtanfolyam eredményessége egyébként nagyon sok tényezős, pl. hányan vannak a csoportban, hozzád képest milyen szinten vannak, milyen a tanár, mi az előírt tanterv, stb. Egyetértek az előttem szólóval, hogy egy szigorú magántanárral valószínűleg többre mész.
2017. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!