Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan ismerkedjek új osztályt...

Hogyan ismerkedjek új osztálytársakkal?

Figyelt kérdés

Most leszek 9.osztályos és hogy például hogyan szólitsak meg egy embert hogyan baratkozzak veluk ossze? Àltalános suliban nagyon csendes voltam egy baratnom volt vele elbeszelgettem

Szerencsere egy osztalyba leszek vele 9.-be. De azert nem mindig vele leszek gondolom. Meg hat kollégista leszek es attol is felek marmint a tarsasagtol. Es az lenne a kerdes hogy hogyan bartkozzak veluk ossze?? 16/L koszi elore is a valaszokat :)


2017. júl. 14. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

- szia te is ugyanide jarsz?

- oooo ja

- kiraly akkor beszelgessunk


vagy


-szia te is kilencedikes vagy?

-oooo nem

-ja bocsi akkor hagyjuk


vagy


-szia mit tudsz a menzarol?

-ehetetlenek a kajak

-komolyaaan?? Pedig en azt hittem...blablablablablablablaaa

2017. júl. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda beszélgetni a többiekhez, és légy humoros, ha tudsz az lenni. A lényeg az, hogy ne csendesnek mutasd magad, mert akkor jön a kiközösítés, a hülyének nézés, a szekálás, stb.
2017. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!