Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedjek új osztályt...

Hogyan ismerkedjek új osztálytársakkal?

Figyelt kérdés
Elkerültem egy számomra tök ismeretlen helyre. Egy gyereket ismerek vmennyire az osztályból, az osztály nagy része csaj lesz (gyógymasszőr képzés) és én se vagyok a szavak embere. Félek a kínos csendtől de még sose volt ilyenem.

2013. aug. 27. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg nekem is suliváltásnál fura volt ,de bele fogsz jönni csak kell neki 1-2 hét addig meg beszélgess a haveroddal ha meg kínos csönd van (másik osztálytársadnál) akkor köszönj el v valami ilyesmi aztán később majd újra próbálod a dolgot :D
2013. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne félj. Esetleg írj össze 10-20 darab témát amiről szívesen beszélnél vagy 10-20 darab kérdést kínos csend esetére, nézd át a kérdéseket/témákat alaposan és ha beállna a kínos csend akkor hozd fel őket. Ha nem sikerült és ennek ellenére is kínos csend keletkezik akkor köszönj le, mond hogy dolgod van valahol vagy épp wcre kell menned.. :D
2013. aug. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat és a tanácsokat. persze az biztos hozzá kell szokni az tuti.
2013. aug. 29. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!