Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti elmennétek így osztálytalál...

Ti elmennétek így osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
Hamarosan esedékes lesz osztálytalálkozó. Osztályfőnökkel tanárokkal stb... Szívesen találkoznék velük, meg a régi osztálytársakkal. De bele gondolok hogy ott biztos szóba kerül majd hogy ki mit kezdett utána magával. Nos én szereztem két bizonyítványt, de egyikben sem dolgoztam egy percet sem kb (na jó de az egyikben egy hetet kb) mert annyira nem éreztem magaménak azokat a foglalkozásokat. Szóval lényegében lettem egy egyszerű betanított munkás, és egyszerűen szégyellek ezzel így kiállni és elmondani. Ti mit tennétek a helyemben?
2017. júl. 23. 18:51
 1/7 Clay Morrow ***** válasza:
Ha jó volt a kapcsolatod velük annó, akkor menj el szerintem.
2017. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze szívesen látnám őket, csak egyszerűen szégyellem hogy sz*arra se vittem az életem.
2017. júl. 23. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el, hidd el megéri felfrissíteni a régi kapcsolatokat. Kapcsolati tőkén amúgy is mindig dolgozni kell, mert ha minden kötél szakad, akkor esetleg ismerősökbe kapaszkodhatsz, hátha tudnak neked segíteni munkát találni.
2017. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ezt nem élősködélből mondtam, de leleményesnek kell lenni az életben.
2017. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok ember van így vele, hogy több végzettsége van, amiben nem dolgozik/soha nem is dolgozott és nem is fog. Megtanulta valami oknál fogva, de rájött, hogy nem neki való.

Egyébként meg nem szégyen a munka, az a szégyen, ha nem fizetik meg!


Semmi okod nincs szégyellni magad! Biztos vagyok benne, hogy azt volt osztályod 95-98%-a egyszerű alkalmazott valami cégnél. Úgyhogy menj el nyugodtan!

2017. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy máshol az a szokás, de mi nem nagyzolni járunk össze a volt osztálytársaimmal, hanem beszélgetni, nosztalgiázni, jól érezni magunkat. Persze beszámolunk róla, hogy kivel mi van, mit dolgozunk meg ilyesmi, ilyenkor elmondom, hogy nekem se gyerekem, se párkapcsolatom, és diplomával meg nyelvtudással csak egy takarítónő vagyok. Nem szégyellek közéjük menni, pedig a legtöbbjüknek már gyereke és házastársa van, és van köztük ügyvéd, orvos, újságíró, sőt még operaénekes is.
2017. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szard már le, én majdnem szereztem egy diplomát, aztán bébiszitterkedtem, most meg Svájcban élek, és momentán szintúgy bébiszittelek gyerekeket.


Mellesleg általában senkit nem érdekel, mit mond a másik, csak jópofizás megy ezerrel.

2017. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!