Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Ti mit gondolnátok egy ilyen tanárról?

Figyelt kérdés

2017. aug. 2. 20:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
Te tartottad a gyertyát, kérdező? :DD
2017. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

"Úgy értem, igaz, amit írtam. Így történt."


Nem. Nem így történt, hiszen nem is volt ilyen tanárod. Őszintén, miért raktál ki egy ilyen kérdést, hogyha nem igaz? Gondolkodj el az életeden, aztán gyere vissza, és tegyél fel egy másik kérdést!

2017. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Felnőttek és diákok egyaránt tudták, hogy ezzel a tanárral súlyos gondok vannak. Az egyik tanár egyszer látott egy képet, amin ez a tanár volt, és azt mondta, xy tanár úr meg a háreme...
2017. aug. 3. 00:11
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
Jól van, mára elég, takarodj aludni!
2017. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

a./ lehet, hogy mindenkinek igaza van és kérdező csak ökörködik, de

b./ belegondoltatok, hogy mi van ha igaz és ez a reakciótok? ebben az esetben hozzáállásotokkal bűnpártolást követtek el, mert az esetleg elkövetett cselekményt annak jelzésekor nem veszik komolyan, sajnos sok ilyen van, hogy még maga a szülő sem hiszi el, ilyen esetben én a gyermekemet nem hazugoznám le, hanem kipengetném egy poligráf díját, és annak megfelelően intézném tovább

c./ ekkor az is kiderülne ha a gyermek hamis váddal csak valami egyéb sérelem miatt be akarja feketíteni a tanárát


A kérdésre pedig: Btk-ban rögzítve van, hogy mikor bűncselekmény, nyilván te is meggugliztad, de mivel tanára így egyáltalán nem fogadható el a helyzet, ez bizalommal való visszaélés, mi a jó büdös francért nem tudta megvárni a tanár amíg a 18-at betölti, ő nem tanára, a gyermek meg nagykorú, ha komolyan gondolja. Még akkor is meglenne mindenkinek a véleménye, de így teljesen egyértelmű a dolog.


Az egyetlen dolog ami én szemszögemből enyhíthetné a képet ha barátnőd akart kísérletezni és ő döntötte el, hogy a tanárbácsi fejét elcsavarja...

de büntetőjogi szempontból ez tökmindegy, mert tanárbácsi felnőtt nagykorú tanár, akinek kellene tudnia kezelni a diáklányok ilyetén tévelygéseit.

Legutóbb Pécs mellett valami művésztanár csajozott hasonló korúakkal a művészeti táborban, eleinte ott sem akarta senki elhinni, végül mégis lesittelték. Helyesen.

Ha nagyobb lesz a gyerekem.. hát ma már a tanárokban sem lehet megbízni... csak ha a gyereked megfelelően van nevelve, az a garancia.

2017. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy a körmére kellene nézni.
2017. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Amúgy szó szerint emlékszem, hogy ezzel a lánnyal a Kámaszútráról beszélgettek a jelenlétünkben. Szóval nem hazudtam.
2017. aug. 25. 17:54
 18/20 anonim ***** válasza:
Neked segítenek?
2017. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mármint miben?
2017. aug. 26. 18:33
 20/20 anonim ***** válasza:
Abban, hogy ilyen butaságokat írkálj!
2017. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!