Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen szemetek az...

Miért ilyen szemetek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok, jövőre fogok érettségizni, már nagyon várom hogy elmenjek ebből a suliból. Az osztálytársaim sz*rnak rám, az állítólagos barátaimnak is csak akkor vagyok jó, ha tanácsot kérnek valamiben, vagy nem tudnak valamit, de ők együtt jól eljátszanak, rám meg magasról sz*rnak. Próbáltam már velük együtt játszani, de annak mindig az lett a vége hogy "Lenémítalak mert visszhangzol". Suliban is néha sz*rnak rám, hogy "húzzál innen" "Nem neked beszélek", máskor meg Jaaaaj segíts már. Legszívesebben elküldeném őket a bús pi*sába. Az iskola 90% rühell mert másabb vagyok, nem az a kőkemény gyúrós rocker srác, hanem a vékony, csendes, aki inkább pop zenét hallgat meg rap-et, meg picit feminim típusú, meg homokosan is gondolnak, és pár embertől megkapom hogy bu*i meg ho*ár.. (szembe érő haj, nem vagyok kigyurva)


Van egy nálam egy évfolyammal lentebb lévő lány, vele tudom magam megértetni, de vele meg nem szoktam sokat beszélgetni. Szalagavatón biztos hogy nem fogok táncolni, bolondballagásra sem fogok elmenni, csak le akarok érettségizni és elhúzni a francba. Osztályban csak arról tudnak beszélni, hogy ki kivel kefélt, kiről mit pletykálnak, meg a mainstream sz*rról, amitől a falra tudok mászni (Éjjel nappal kurv**nyád, meg a társai) Igen, ez többnyire lányos osztály. Van 7 fiu, abbol 3 a menőbb, én meg az utóbbi 4-hez tartoztam, de abba se akarok benne lenni. Nem akarok senkinek sem az érdekbarátja lenni. Ráadádul elég szarul is érzem magam, mivel én Puzsért szoktam hallgatni, a többiek meg ilyen Podkeddet vagy mi a ge*it. MIÉRT ILYEN TAIGETOSZ POZITÍV, PROLETÁR GE*I MAJDNEM MINDENKI???????



2017. aug. 12. 17:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah azt hozzá teszem, hogy 9. osztálytól kezdve mindig 4.5-4.6os átlagom volt, meg idén nyelvvizsgáztam középfokon angolból.
2017. aug. 12. 17:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az 1 évet még bírd ki, utána ha továbbra is ilyen jól tanulsz mehetsz máshova. A helyedben elkezdenék sulin kívül barátkozni. Megpróbálhatsz változtatni, mondjuk a szembe érő haj 2017-ben nem túl nyerő, bár van akinek jól áll persze.
2017. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, egyetemre akarok majd menni, az ország másik végébe. Miért változtatnék a stílusomon? Azért mert pár retardált gulág tölteléknek nem tetszik?
2017. aug. 12. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

A helyzet marha ismerős. Engem se nagyon èrdekel, az osztályban éppen miről megy a duma, mert a témákat felszinesnek és érdektelennek találom. (Amit te is írtál: pl. hogy ki kivel feküdt le, stb.)

A helyzeted azon részét, hogy bunkók veled azonban nem tudom átérezni. Én többnyire csak elvagyok mellettük és hallgatom az ökörségeiket. Engem is csak akkor keresnek, ha kell valami (elég gyakran)... Ilyenkor szivesen segítek, de ennyi általában nekem elég is belőlük.

Szóval kitartás!

2017. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Kitartást ehhez az évhez. :) Én is voltam hasonló helyzetben már. Ha meg tudod magadértetni azzal a lánnyal, nem szeretnél vele többet beszélgetni? U.I.: Az éjjel nappaltól én is hányok.
2017. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy azzal a lánnyal ígyis elég sokat beszélek, nem akarok majdnem mindig vele beszélgetni, jobban igénylem a magánszférát.
2017. aug. 12. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, csak én lány vagyok és kilencedikes. Átérzem a helyzeted, azért az jó, hogy már csak egy évet kell kibírnod, az év második fele meg ha jól tudom, leginkább az érettségiről meg a felkészülésről fog szólni. Bírd ki ezt az egy évet, utána meg ne foglalkozz senkivel!

Abban hasonló a helyzetünk, hogy rám is sz*rnak általában, de ha valami miatt mégsem, akkor meg olyan rohadt kedvesek tudnak lenni, aztán tíz perc múlva meg elküldenek a p*csába, például a "Most kettesben lehetnék egy kicsit az Annával?" mondatokkal. De van hogyha beszélek, rám se hederítenek, mintha ott sem lennék. Mintha valami bábu lennék, akinek nincsenek érzései. De erős vagyok, nem adom fel és ha meg is sértődöm, igyekszem nem elsírni magam vagy megsértődni, mert akkor lehet, hogy jobban rámakadnának.

A mi osztályunkban is alig van normális ember. Persze azok a népszerű csajok, fiúk, akik cigiznek, magamutogató képeket posztolnak, haspólóban járnak (lányok), piálnak, buliznak, márkás cuccokban járnak. A hátad mögött meg lenéznek.

2017. aug. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!