Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kedves Tanárok! Neketek van...

Kedves Tanárok! Neketek van olyan diákotok akiket nagyon szerettek?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy kezelitek őket? Órán többször néztek/figyeltek rá?! Gondoltok rá, ilyenkor szünetben is?! Ha van ilyen, hogy kedveltétek meg?

2017. aug. 19. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Anyum tanar, es termeszetesen vannak olyanok, akiket jobban kedvel a tobbieknel. Tulzasba meg ne essunk, szunetekben nem gondol rajuk, csak szimpla tanitvanyok...

A tanarok leginkabb ugy kedvelnek meg egy diakot, ha jok az adott tantargybol vagy nagyon odaadoak, szorgalmasak.

Nincs kivetelezes, ugyanugy kezeli, mint a tobbieket

2017. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Van. Merthogy akik ott velem szemben ülnek, nemcsak tanulók, hanem egyúttal emberek is, és az emberek valamilyen hatással vannak a másikra, például rokonszenvesek vagy nem. A tanár-diák viszony hosszú, tehát bőven rendelkezésre áll idő egymás iránti érzelmek kifejlődésére. Akit szeretek, arra valószínűleg többet nézek, hiszen rokon lelkek vagyunk, ez kicsit olyan, mint a barátság, persze csak osztálytermi keretek közt. Én ezt nem szégyellem, szerintem azzal nincs baj, ha valakit szeretek (ők azért általában az én szakomból jók, tehát nincs szükségük kivételezett elbírálásra, legfeljebb pluszfeladatokra), csak az ne látszódjon feltűnően (kicsit valószínűleg az is látszik), ha valakit kifejezetten nem szeretek. Emberek vagyunk mi is, nem oktatógépek. Gondolni iskolán kívül egyaránt gondolok mindenkire, az egész osztályra.
2017. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!