Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A pótvizsgán kötelező megjelen...

A pótvizsgán kötelező megjelennem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Megbuktattak két tantárgyból és jövőhéten lenne a pótvizsgám de nem igazán foglalkoztam vele...

Nem azért mert lusta voltam...

Gáz lenne bemenni úgy a pótvizsgára hogy semmit nem tudok.

Most lehet tudnék tanulni addig amíg nem megyek pótvizsgázni csak nagyon sok tanulni való van...

Muszáj bemennem?

Egyáltalán ha muszáj bemennem akkor mit csináljak? Üljek az üres papír fölött vagy ilyenkor mit tegyek?

Normális válaszokat szeretnék kérni és nem lenéző és trollkodó kommenteket.

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!


2017. aug. 20. 21:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
*8-as válaszolónak van igaza.
2017. aug. 21. 11:00
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

Jó, figyelj, annyira azért ne legyen igazam, hogy el se mész, hiszen ha tényleg dolgoznod kellett egy csomót, és tiszta a lelkiismereted, mert amennyit tudtál, annyit azért tanultál, akkor menj el mégis. Hiszen a törivel valamennyit mégis foglalkoztál, nyelvből meg nem annyira konkrét, amit tudni kell, inkább csak halandzsázni kell, hogy lássák rajtad az akarást. Használd ki a maradék pár napot, aztán hajrá, hátha sikerül.


Ha meg nem, akkor nem, az se a világ vége, komolyan!

2017. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
Hát figyelj, menj el. Én most pénteken pótvizsgázok matekból és nagyon fosok. 11-es anyag, félek tőle mert egyik percben értem, következőben meg összezavarodok. Egyszer már pótvizsgáztam kilencedikben, akkor egy lány megbukott, de még volt esélye szóbelizni (nálunk ha 12% felett sikerül akkor még szóbelizhetsz), majdnem másfél órán át nyúzták szegényt de sajnos nem sikerült. Ha meg lesz a szóbelire szükséges százalék mindkét vizsgán és sikerül nem pánikolni, akkor szerintem arra számíts hogy a tanárok azon lesznek hogy átrúgdossanak az egészen. Ha nem mész el, akkor minden veszve van, ha meg megbuksz, akkor "becsülettel történjen". Sok sikert:)
2017. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem menni fog hidd el! Még ebben a pár napban össze tudod magad kapni és talán még jobb teljesítménnyel is távozol majd, mint amire számítsz. :)
2017. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy sikerült?
2017. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!