Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti is varjatok az iskolakezdest?

Ti is varjatok az iskolakezdest?

Figyelt kérdés
En szornyen, pedig jo par eve befejeztem a tanulmanyaimat.
2017. aug. 27. 16:10
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nem
2017. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

Én igen, mert most kezdem a gimit és nagyon jó fej osztálytársaim vannak és király az ofőm is.:D

15/L

2017. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Mivel én már leérettségiztem és diplomát szereztem; csak azért nem várom, mert így több hely van a tömegközlekedési eszközökön, lévénreggekl senki sem megy vele iskolába. :)
2018. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is vártam, most is. Szeptembertől végzős leszek. Kiváncsi vagyok milyen lesz, kampány,szalagavato....

Ugyanakkor ha tudnám valahogy visszatartanám az időt mert nagyon szeretem a gimit,tanárokat,barátaimat és nem akarok elballagni.

Nekem is könnyen megy a tanulás meg igazából ami érdekel azt szívesen tanulom, ami nem abból meg jó a hármas. Nekem egyatalan nem stresszes az iskola. Véleményem szerint sokan azért nem szerethetik, mert sok óra, sok tanulni való és meg kell felelni az elvárásoknak. Egész kis korom óta mindig is szeretem iskolába járni. 2,5 hónap szünet nekem bőven elég,néha sok is.

Egyébként tanárnak készülök. Kiváncsi vagyok majd tanárként milyen lehet.

17/L

2018. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Gréti, kár, hogy csak egyszer lehet zöld kezet adni;nagyon tetszett, amit írtál és szerintem majd remek tanár lesz Belőled!
2018. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért, mert hiányoznak a barátaim
2018. júl. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nem várom, mert még a mostaninál is nagyobb forgalom lesz az utakon.
2018. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Új iskolába megyek így vegyesek az érzelmeim.
2018. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Jövő tanévtől kezdem a gimit, és elég vegyesek az érzelmeim az iskolakezdéssel kapcsolatban. Kíváncsi vagyok az új osztálytársaimra, és reménykedem, hogy végre be tudok majd illeszkedni, mert az általános iskola számomra maga volt a pokol, és nem szeretném ugyanabban a helyzetben találni magam, megint. (Részben a saját hibámból, részben azért, mert túlságosan különbözött az értékrendem a volt osztálytársaimétól. Idén próbálok nyitottabb lenni.)

Az iskola elvileg nagyon jó, a tanárok szigorúak, a közösség meg igazán változatos, de jellemző a sznobság és a beképzeltség, csak tudnám, mire fel. :D Egyébként az iskolával kapcsolatban nagyon furcsa élményeim vannak, az egyik igazán ijesztő. :D

Ötödikben elmentem a nővéremmel a gimnázium nyílt napjára, és én, álmodozós kislányként azonnal beleszerettem a természettudományi laborba, s kijelentettem, hogy én bizony ebbe az iskolába fogok járni, ha törik, ha szakad! Hát, bejött a "jóslatom", és milyen meglepő, biológia-kémia tagozatra vettek fel. :D

A másik emlékezetes történetem az iskolával kapcsolatban pedig nem bonyolultabb egy kis félreértésnél. :D Apám és én mentünk a nővéremhez a suliba, mert el kellett valamit intézni, pontosan nem tudom, mit, de nem is ez a lényeg. Mivel mér nagyon untam magam, gondoltam, jót tesz egy kis friss levegő, így gondoltam, kimegyek kicsit a suli elé, addig sem leszek útban. Na, ahogy azt Pistike elképzeli. :D Szépen mentem ki az ajtón, erre a portás rám szólt, hogy engedély nélkül nem távozhatok az épületből a tanítás ideje alatt, én meg csak néztem, mint hal a szatyorban. :D Végül sikerült kimagyaráznom magam, de nagyon kínos szituáció volt. :/ :D

Szóval, én már előre úgy megyek oda, hogy lejárattam magam többször is (biológia szóbelim elég viccesre sikeredett, ráadásul az osztályfőnököm hallgatta meg a jelentkezőket...), de nem baj, alapból én vagyok a két lábon járó szerencsétlenség. :D

15/L

2018. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!