Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Nem találom a helyem?

Mit tegyek? Nem találom a helyem?

Figyelt kérdés

15/l

Most vagyok 10.es az új sulimbam de nagyon neü.találom a helyem,barátokat.. szüleim nem visznek át,mit tehetnééék ebben aa helyzetben,kérlek segitsetek!



2017. aug. 31. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beszélni a szüleiddel, esetleg egy normális/szimpatikus tanárral, vagy ha van akkor iskolapszichológussal.

Járj suli után külön foglalkozásra, pl. valamilyen sport, hangszer.

2017. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A helyzetem konkrétan ugyanez o.o

A szüleid miért nem engednek át másik iskolába?

Am próbálj vhol külsős helyen barátokat szerezni, én is azon vagyok xd

Kitartást!

2017. szept. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ahoyg a második írja max annyit fűznék hozza hohy ha pl interneten barátkozol akkor próbálj nem bleesni olyan hibákba amikbe nekem sikerült mint pl hogy szt hittem hogy ha valami baja lesz velem mittudom én pl felhozom azt ami nem rég történt nagy nehezen kiszedtem belőle hogy mi a baja és én elviekben hülyének nézem namost szerint ilyenkor kéne atbeszélni hogy mégis mivel néztem hülyének (mert nekem nem állt szándákomban)tehát hogy miről hiszi azt hogy hülyének nézem de persze szarik az egészre és hidd el nemkicsit szarulesnek az ilyenek tehát csak óvatosan sose várj túl sokat mert valszeg nem lesz hosszuéletű (1-2év max [amit leírtam az hellyel közel 1 éves barátság volt és 1 hónap alatt tönkremert mert persze miért és kéne őszintének lenni a másikkal] persze cask akkor ha nem tudtok neten kívül is találkozni mert akkor hamarabb kiderülnek az ilyenek vagy talán őszintébb az ember ha tudja hogy nem csak egy kattintás és vége) remélem segítettem (és ha épp ebédelnél jó étvágyat
2017. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Sok fiatalnak segített már, hogy olvasni kezdték a Bibliában az evangéliumokat. Neked is segíthet megerősödnöd és meglátod köréd gyűlnek majd, mert lesz egy tudásod ami nekik nem. Érdekes dolgokról tudsz majd velük beszélni. Ezt a könyvet az interneten is megtalálod, ha gondolod, leírom neked hogy hol?
2017. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!