Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Természetes, hogy 23 évesen...

Természetes, hogy 23 évesen nem találom a helyem a világban? Biztos nem!

Figyelt kérdés

Ha vissza gondolok,gyerekként minden más volt , jó volt,boldog voltam, néha vártam,hogy 22-23 legyek és majd kötetlenül azt teszek,amit akarok,mert felnött leszek, ez eljött,de nem az,amire számítottam.


Sok mindenen változtatnék,ha tehetném, de vagy nem lehet vagy nem tudom hogyan lehetne.

Újra kezdeném az életemet,jobban tanulnék,hogy egyetemre menjek és jó munkám legyen. Viszont,ha belegondolok egy átlagos családi életű egyetemistából nem lesz olyan nagy valaki többségèben. Azoknak a köjkökben,akik gazdag családi háttérrel rendelkeznek,könnyű és bátrabban lépegetnek,csak tanulnak mellette kapnak pènzt otthonról. Az átlagos meg olyan,aki vagy az egyetemet vagy a munkát választja,mert a kettő egyszerre talán sok.

Átlagos közegben nőttem fel soha nem kellett nèlkülözni aminek örülök,de sokszor vonzodom ebbe a gazdag vagy ujgazdag közegbe,azt látom,hogy jól érzik magukat,buli mindig van vagy társaság,tanulás mellett van pénz és nincs gond, azt dolgozza amit szeretne vagy a munkájában ki tud teljesedni. Még ha ez csak az apja támogatása miatt is! Az átlag meg örül,hogy vége a munkaidönek haza mehet és ennyi.

Ha menni akar valahova mondjuk egy balaton sound akkor sporolni kell, lehet h kövegkező honapba akkor amiatt sehova nem kell menni. Gazdagéknák bele fér ez és jövőhèten meg külföld is.


Örülök,hogy van munkahelyem,el vagyok ott,viszont sokszor azt érzem,jobb lenne feljebb a ranglétrán,de nem kapok támogatast bátoritást. A fejemben van egy életkèp amit egészsègesnek tartok,bár valahol elérhetetlennek is tartok. Vagyinkább csak nagy akarat kelkene hozzá.

A nagy igényeim tesznek tönkre ugy érzem,mert azt akarom őneröböl elöállitani amit a gazdag köjkök csak ugy meg kapnak. Azt mondom,hogy nekik könnyebb sikereket elérni, szerefnék az ő közeguükbe lenni,aztán néha azt hogy nenm mert a képeik alapján csak egy felszines dolog hamis barátokkal a képdn ezt látom máskor azt hogy mindenhol eggyütt vanak és ha a saját életemet nézem még hatug barátokkal is jobb nekik mint nekem egy hanguan.

Szeretnék közöttük lenni olyan életvitelben. Hiányzik a szines élet nekik az van.

Az idő csak telik én meg aggodom,hogy egyszer kèső lesz és az èletem tènyleg üres lesz. Jo lenne valamit tenni,de magam sem tudom,hogy mit!


2017. jún. 6. 06:08
 1/5 g522 válasza:

Hello!

Vszeg nem az a "közeg" adná meg a tartalmat amitől meg lenne a boldogság.

Hasonló háttérben nőttem fel, nekünk is mindig megvolt ami kellett. Mondjuk engem érzelmileg elhanyagoltak, azaz konkrétan nem beszélgettek velem a szüleim, sőt sztem lenéztek, viszont mindig találtam valahogy haverokat, barátokat. Jó az egzisztencia, meg a jólét, de sztem az inkább csak a komfort fokozatot emeli. Nekem sajnos elszéledtek a jó barátaim, (házasság, külföld, stb.) nehéz a kapcsolatot így rendesen tartani. Volt egy feleségem, de már hét éve elvàlltunk, mást nem akartam szeretni..... Sztem a tartalmat inkàbb az adja meg, ha szeretik az ember, és őszinte barátai, barátnői vannak. Az anyagiak, meg könnyebbé tesznek dolgokat. Nekem volt egypár jómódu baràtom mert olyan közösségbe kerültem, de nem éreztem úgy, hogy jobban kiteljesedtem volna , sztem sok barátot kell szerezni, a jó kapcsolatok az előrelépésben eléggé fontosak lehetnek, ha az önerő nincs meg.... Hirtelen ezek jutottak eszembe, nemtom hasznos voltam e...

2017. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amondó vagyok és tapasztalom is,hogy nem minden a pénz,ha barátok vagy társaság nincs. Rengeteg mindent meg vettem olyat magamnak ,ami mondjuk a fizetésem többszöröse vagy nem ahhoz mérendő,hogy boldog legyek majd..azt gondoltam én,de pár percnyi örömnél tovább nem igen tartott az a boldogság. Sokan irigykedtek,meg hogy miből telik rá meg biztos gazdag meg ilyenek- Kivülről látva irigykedtek látták a jómódot,de belül tudtam,hogy csak a felszínesség és valójában semmi. Úgy érzem egy jó társaság és jó parti között kitudnék teljesedni vagy legalábbis egy kicsit őszintén örülni.Mert amig mások azon irigykednek,hogy nekem milyen jó,hogy ilyen olyan cuccaim vannak,addig én azon szenvedek meg irigykedem,hogy ők milyen jól érzik magukat,jó társaságuk van.. Kivülről boldognak látszom,belül meg reménykedem hátha egyszer jó lesz nekem is..
2017. jún. 6. 09:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg azt látom a pénzeseknél,hogy kitud teljesedni abban,amit csinál..pl fotós vagy bármi más..gondolkodtam ezen én is de lebeszéltek,hogy nem éri meg mert sok a fotós,sok pénz kell hozzá,jó kapcsolatok.. és igazából mindegy is hogy mit csinálnak jól csinálják,szeretik. Mindenkinek van egy elfoglaltsága és abban kitud teljesedni neki amolyan vállalkozás és úgymond nem függ senkitől! Az ilyenek (is) hiányoznak nekem.
2017. jún. 6. 09:27
 4/5 g522 válasza:
Na igen, a fotózás tényleg költséges. Bàr nekem volt egy ismerősö, jó nagy teleobjektíves tükörreflexes gépe volt azért bizonyos szinten megengedhette ő is ezt a "luxust"..... (nem volt gazdag) Persze, tudni kell megelégedni a lehetőségekkel. Egyébként nekem a Muterom éli úgy az életét, hogy alapvetően úgy érzi többre is vihette volna, ezért elégedetlen, és velünk is mindíg az volt, cserébe viszont boldogtalanul élte az életét, és sokszor megkeserítette nekünk is, éz bizonyos fixa ideákat kerget, amik nem azt nyújtják amit gondol, még ha elérné is. (Bocs, ha fárasztalak) Ebből kiindulva sztem (nekem sem megy túl jól) lehet, hogy kicsit más szemmel kéne hozzáállni, úgy értem lehet, ha lejjebb adnál bizonyos igényeket, akkor jobban éreznéd magad.....(befejeztem az okoskodást) Egyébként mi számít jó társaságnak, ill miért nincs? Persze nekem sincs jelenleg, de nem is töröm magamat érte.......
2017. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 g522 válasza:
Ja! Még az jutott eszembe, hogy ez a bizonyos anomália(mi értelme, célja, egyáltalán mi lesz velem később....stb.) Nálam sokkal hamarabb kezdődött. Én is boldog voltam gyerekként, de ên meg úgy láttam, túl sokat kell küzdeni, kevés eredményért, aztán mire eléred 70-éves vagy és viszlát.Persze itt jön be amit te is mondasz, hogy pénz, meg jó háttér....Ha ezzel indulok és ügyes vagyok, és vannak lehetőségek, és tehetséges vagyok élek vele. Viszont erölködni nem hiszem, hogy jó, mármint a célok elérésére, mert elszalad az élet....
2017. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!