Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nem találom a...

Mit tegyek, ha nem találom a helyem?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, nem mondom, hogy nem lennének körülöttem emberek, de mégis úgy érzem, hogy folyamatosan ismerkednék, főleg lányokkal, jobban kijövök velük. Innentől jön a probléma, ha korombeliekkel próbálok beszélgetni, egy idő után azt érzem, hogy ő mennyivel előrébb van nálam, akár tanultabb esetleg, ezáltal komolyabb például. Én nem tartom magam teljesen felnőttnek gondolkodásban, viszont ha mondjuk egy 16 év alattival próbálnék beszélni, akkor meg azt érzem, hogy "öreg" vagyok ehhez, vagy túl unalmas lennék stb.

Furcsa, hogy az ismerőseim között is vannak vegyesen 14 évestől 27 évesig, és azokkal meg tudtam ismerkedni, most meg rágörcsölök az egészre, meg akarok felelni valaminek.



#BlueOmenneírj
2017. ápr. 6. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Szia :) szerintem mindenko a maga útján halad ne másokhoz mérd magad az sose jó. Még hogy ő előrébb van és kit érdekel? Azt nézd inkább hogy Te pl tavalyhozképest előrébb vagy e. Megfelelési kényszer nehéz téma mert azt belenevelik az emberbe nem lehet egyik napról a másikra abba hagyni. De minek akarsz megfelelni? Ha valakinek megkell felelni az már rossz ha barátról ha kapcsolatról van szó. Onnan el kell sétálni végül is aki szeret így szeret nem úgy hogy utána ugrálsz :)
2017. ápr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs az ilyesmi korhoz kötve.

Legtöbbet beszélgetni én például két 50-es éveiben járó emberrel szoktam, úgy, hogy én 25 vagyok...


Szimplán megvannak a közös témák, jókat beszélgetünk, a többi meg szerintem nem számít, nincs ez korhoz kötve.

2017. ápr. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
persze, azt tudom, hogy aki nem tud elfogadni olyannak, amilyen vagyok, akkor azzal nem is érdemes tovább törődni, de általában ezt érzem, hogy mindenkinek követelményei vannak. ez lehet egy hamis érzés, az is lehet, hogy tényleg csak ilyen emberekbe botlok folyamatosan.
2017. ápr. 7. 15:35
 4/4 anonim ***** válasza:

xD Dőlök a röhögéstől xD Kulcsszó :)))))))))

Fején találtad a szöveget. ;)

2017. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!