Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért váltok ki mindenkiből...

Miért váltok ki mindenkiből ellenszenvet?

Figyelt kérdés
Már hozzászoktam,hogy mindenki utál,de a mai napon kifejezetten meglepődtem.Az történt,hogy új osztálytársaim lettek,senkivel sem beszéltem,mert az osztályfőnök tartott egy kis beszédet.Majd a szünetben leültem egy székre,a többi lány kihagyott egy széknyi helyet,majd jött a következő,megindult felém,hogy leül.Meglátott,savanyú képet vágott,majd azt mondta: ,,Na jó''...Majd elment tőlem eléggé távolra.Nem tudom mi baja lett,de mindenki ezt csinálta egész életemben.Nem vagyok büdös,kinézetem átlagos,nem vagyok cigány,se semmi,ami miatt másként kéne engem kezelni.Mitől lehet ez az egész? Nem látják rajtam,de annyira sz.arul esik. :( L
2017. szept. 1. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Negatív kisugárzás! A belső szomorúságod kiül az arcodra. De hát mitől lennél örömteli? Mosolyogj, gyakorold a tükörben, legyél pozitív velük kapcsolatban, adj magadból, éreztesd velük hogy fontosak számodra, ajándékozd meg őket apróságokkal, kezdeményezz. Örülj, örülj, örülj. Na de ez mitől fog így alakulni? Kellene számodra is valami jó hír amitől kividulsz! Nekem a Biblia olvasása, tanulmányozása, beszélgetés olyan emberekkel akiknek reménységük van a jövőre nézve. Meggyőződtem erről és a Teremtő barátsága és a tanácsai lehetővé tették, hogy másokat értékeljek, éreztessem velük, hogy szeretem őket. Idő kell hozzá, de majd lesz eredménye csak ne add fel. Ez egy hosszú távú munka. Vannak aki köré gyűlnek mások, de van akinek meg kell szenvedni érte. Sok türelem, kitartás kell hozzá. Vagyunk így sokan hidd el, nem könnyű várni a változásra. De gondolj bele, mennyien szeretik a Teremtőt és ő még mindig türelmes a hálátlan emberiség iránt. Mi az ígéret? 37.Zsoltár 29. "Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta lakoznak." Nemsokára megvalósul ez a szándék és akkor nem lesz ilyen mert mindenki jó barátja lesz a másiknak.
2017. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es,menj a vallás kategóriába. :D Az első pár sorodban azért van valami...
2017. szept. 1. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Vegyél egy kutyát ! azok nem nézik, hogy ki vagy, mi vagy, milyen vagy.
2017. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nagyon régóta akarok kutyát,de nem engedik.
2017. szept. 1. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Mosolyogj!

- Nem idétlenül, nem mindenen és nem a nap 24 órájában, de (időközönként) mosolyogj!

- Az ember társas rém!


Van egy kolléganőm, akit olyan ritkán láttunk a kollégáimmal mosolyogni, hogy szentül meg vagyunk győződve a depressziójáról. 15 év alat kb. háromszor láttam mosolyogni, - zavarba is hozott ezzel, annyira megszoktam, hogy egy magába zuhant semilyen ember.

Mo-so-lyogj!

2017. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem játszom meg magamat.
2017. szept. 3. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!