Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért éreznek ennyi ellenszenv...

Miért éreznek ennyi ellenszenvet irántam az emberek (részletesen lent)? 22/F

Figyelt kérdés

Az utóbbi 4-5 évben lett ilyen rossz. Valamiért nagyon nem szeretnek az emberek. Íme háhány példa:

- Szalagavatón amikor a szalagot tűzték, akkor mindenki kapott legalább egytisztes tapsot, amikor viszont rám került a sor, akkor csak egy alig hallható "eröltetett" kis tapsot kaptam.

- Hajókiránduláson komplett idegen iskolatársakkal voltam, egyik lány mindenkit körbekérdezett, mert nem akart egyedül körülnézni a hajón. Mindenkihez odamen, kivéve hozzám. (Normális, aranyos lányról van szó)

- Egyetemen egyszer 2 fős csapatmunkákat kellett végezni, és miénk lett a legjobb. Jöttek is oda a társaságok gratulálni, de csak a társamnak (de úgy hogy ott álltam mellette, és mégis le se sz*rtak!!!)

- Tavasszal felregisztáltam egy fiataloknak szóló társkeresőre (átlagosnak tartom magam, nem rondának). Lehetett ott egy 10-es skálán értékelni a profilokat. 23 lány méltatott értékelni az enyémet. Átlag: 1.0!!! (mi a f.?? még az ilyen igazi majomképű izék is elértek egy 4es átlagot)

- A legjobb barátom mesélte kb. egy éve, hogy épp lógott az egyik haverjával és valami kapcsán megmutatta neki a facebook profilomat, aki azt mondta rám, hogy nem akarna velem találkozni, mert kissé ellenszenves vagyok a profil alapján (arra már nem mentek rá, hogy miért)

- Tavaly voltam egy másik barátomnál születésnapot ünnepelni. Volt közöttünk egy lány is. Nem beszéltünk, talán csak 1-2 szót, mert másokkal voltunk elfoglalva.

Erre nemrég hallottam, hogy ő mindenkit meghívott ebből a társaságból, kivéve engem, (mert hogy ijesztő vagyok és fél tőlem). De miért is? Nem is ismer. A szülinapozáskor nem is foglalkoztunk a másikkal. Nem értem...

- Egy harmadik barátom azt mondta, hogy látszik az általános tekintetemen a keserűség (nem értem mi alapján, nem tudom ezt értelmezni)

Tisztára olyannak érzem magam, mint a Family Guyból Meg Griffin, ha ismeritek.



2017. júl. 19. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

" mi a f.?? még az ilyen igazi majomképű izék.."


A mentális világod taszíthatja el az embereket személyedtől.

2017. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A mentalitásod miatt nekem sem feltétlenül lennél szimpatikus.

Meg, tényleg vannak olyan arcok, akiknek pl a szeme is egyszerűen bizalmatlanságot kelt.

2017. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell kitalálni, hogy az az egy mondat valami rendkívüli, átlagos ember számára idegen, negatív mentalitást tükröz. Cifrábbakat is hallottam már, olyan emberektől akik elég népszerűek voltak.


Nem ismerünk, online nincs is lehetőség igazi megismerésre.Ezért szerintem a kérdésed nem megválaszolható. Önreflexió, és mások visszajelzéseinek átgondolása azonban segíthet.

2017. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is álltalában ellenszenvet váltok ki az emberekből, főként az öltözködésem miatt. Sokat piszkáltak így sajnos fel vettem egy morcos tekintetet, hogy ne bántsanak így az emberek inkább elkerülnek pedig alapjába véve elég mosolygós személy vagyok. Tudom rossz érzés, de ne foglalkozz az ilyen mejegyzésekkel, mert ez csak a felszín. Attól te még lehetsz egy értékes ember.
2017. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt érzem magamon. Az egyetemen kb. mindenki leszar, ha megyek valahova, ott is tojnak rám.

Volt hittantanárom is úgy fogott velem kezet a múltkor, hogy rám se nézett!! Előtte pár évvel pedig mindenkitől elkérte a csoportból a telefonszámokat, csak tőlem nem.


Még rengeteg ilyen élményem van, mint neked. Pl. a tapsos is kifejezetten ilyen.


Nem tudom, talán a tekintetemmel, az arcommal van baj... Talán gonosznak tartanak, amiért soha nem mosolygok idegen környezetben.


Szorongok társaságban, és azért veszem fel ezt a komor arcot. :(

2017. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ilyen van én sem éppen vagyok köz kedvenc, de én azért mert nem vagyok rá hajlandó, hogy mindenhol én legyek az ügyeletes jó fej és elég keményen kimondom a frankót, ha tetszik ha nem, sokaknak....az meg hogy úgy kimondják az emberek másokról, hogy milyenek, hogy alig ismerik őket, az meg őket jellemzik, és nem mást. Mondjuk ha tekintjük az átlagos viselkedés mostanság sok helyen az egyetlen bevágódási esély a birkaszellemű minden jajde f..sza ami a másiknak is tetszik kategória.....
2017. júl. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!