Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem hagy békén az egyik...

Miért nem hagy békén az egyik évfolyamtársam?

Figyelt kérdés
2 éve kezdett el piszkálni az egyik fiú évfolyamtársam. Kitalált nekem egy jelzőt, amit inkább nem írnék le. Megkértem, hogy hagyja abba, hogy így hív,de ő folytatta. Kértem tanácsot a szüleimtől, akik azt mondták, hogy ne figyeljek rá, majd úgyis abbahagyja. Még is fogadtam a szüleim tanácsát, de csak rosszabbodott a helyzet, mivel már elkezdett rugdosni is és mindig direkt belém ütközik. Egyszer folyton a sarkamra lépett direkt, mire én megfordultam és teljes erőből sípcsonton rúgtam. Két héttel később matek óra elején kipakoltam a táskám ő még odajött hozzám és elkezdte csapdosni a cuccaimat ( össze voltunk vonva), mire én mondtam neki, hogy ' mi van, kérsz még egy sípcsontost?'és összeverekedtünk. Sajnos ő győzött. Hazaérve elmeséltem a szüleimnek mi történt, és azt mondták, másnap az egyikük bemegy és helyre teszi azt a gyereket. Másnap be is jött de a gyerek sehol. De amikor elment az anyukám, előbújt az oszlop mögül. Mivel észrevettem, gyorsan szóltam az anyukámnak, de erre megint eltűnt. Viszont az anyukámnak dolgoznia kellett, ezért elment. Miután elment, a fiú odajött hozzám és bocsánatot kért. Én azt mondtam megbocsáltok, ha nem piszkálni többet. 2 hónapig nem is piszkált, de utána megint elkezdte. És az évnyitónál már megint elkezdett rugdosni. Szerintem kezdődik az egész előröl. Én nem az a lány vagyok aki az erőszak híve, csak akkor ütök, ha már nagyon betelt a pohár. Szerintetek miért piszkál? Veletek történt ehhez hasonló? Hogy vetnétek ennek az egésznek véget?
2017. szept. 1. 16:17
 1/7 anonim válasza:
49%
Úgy vetnék véget a dolognak,hogyha legközelebb elkezd bántani, akkor rúgd tökön. Szerintem egy életre megtanulja,hogy ne kezdjen ki veled.
2017. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Iskolán kívül fenyítsd be valahogy.Ne bunyóval.Fantáziádra van bízva.
2017. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl a bátyád valami két ajtós szekrény vagy hasonlók.
2017. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

te lány vagy? mert ha igen akkor bejössz neki szerintem

na de mond már meg milyen jelzővel illet? :D

2017. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó én sejtem :D tudom azokat a jelzőket amiket szívesen használnak suliban :D


Kérdező: ez nem tudom,hogy rontana-e a helyzeten ha a tanárnak megemlítenéd,hogy miket csinál. Az pedig nagyon nem szép dolog egy fiútól,hogy lányt rugdos,meg verekszik vele.

2017. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiú gyáva. Meglepődtem, amikor azt olvastam, hogy lány vagy. Így a srác még pofátlanabb. Talán azért piszkál, mert tetszel neki. Esetleg nagyon nem vagy neki szimpatikus. Lehet, hogy iskolát kellene váltanod. Esetleg beszélhetnének a szüleid a csávó szüleivel.
2017. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De sok bamba vagy úristen.

Iskola.

Tanárok.

Tele van tanárokkal.

Nyisd már ki a szádat, szóljál az egyiknek.

2017. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!