Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tudok tenni a lány osztály...

Mit tudok tenni a lány osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom, hogy a többi iskolában hogy történt, de nálunk ez volt a második nap, pénteken is volt már tanítás. (Csak a félreértések elkerülése érdekében írtam le ezt.)

Most lettem nyolcadikos. A lányok közül egyel vagyok nagyon jóban, ő a legjobb barátom, a többi lánnyal nincs túl sok közös témánk, régebben próbálkoztam, de egyértelműen el lettem utasítva a barátnőmmel együtt (ugyan nem szemtől szembe, de értettük a célzásokat).

Igazából a nyáron egy kis változáson mentem át (külső változásokon), viszont ezeket nem szeretném leírni, nehogy felismerjenek. Ezek eléggé szembetűnőek sajnos vagy nem sajnos.

Egy lánnyal igazán nem jövök ki, megjegyzéseket tesz rám, amik eléggé sértőek, pluszban meg is aláz mások előtt. Direkt. Két napja gúnyolódik ezek a változások miatt, amik azt hittem, eléggé pozitívak, és jól is néznek ki, de így eléggé magam alatt vagyok. Őt is lehetne sértegetni, de nem így nőttem fel, ha még meg is érdemelné, nem szeretném nagyon megsérteni, két okból: szerintem így az összes lányt magamra haragítanám (egy kivételével), másrészt nem kívánom neki ezt az érzést.

Mit tudok vele tenni? Már ránézni is félek, nehogy megjegyzést tegyen.

Bocsánat, ha kifürkészhetetlen lett, amit írtam.

Mit kéne tennem?

14/L



2017. szept. 4. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden csoda 3 napig tart, nemsokára leszállnak rólad, és találnak valami új témát. Azokat, akik másokat szekálnak a reakciók éltetik, és ha ezt nem adod meg nekik, akkor ráunnak.
2017. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sicman99 válasza:
84%

Lehet hogy irigyel , s azzal nyugtatja magát hogy keresi benned a hibákat hogy tudjon gúnyolódni veled . Semmiképp se félj tőle , mert pont ezt akarja elérni , engedd el a füled mellett amit mond vagy tégy rá még egy lapáttal ,mintha magadat szivatnád , erre meg szoktak lepődni (nagy magabiztosságra utal) .

17/F

2017. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
milyen változás ami miatt piszkál? fontos tényező
2017. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Remélem, nem ismernek rám. :)

Smink, illetve hajszín változás, fogyás.

2017. szept. 4. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből biztos nem, rengeteg 14éves sunci csinálj ilyet ilyen idősen

hagyd rá, ha te így érzed magad jól akkor csak mosolyogj szépen és hagyd kinlodni magában. Foglalkozzon a saját háza tájával, biztos lenne mit :D Majd észreveszi h csak ő kattog rajta

2017. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, utána gondolkodtam, hogy találják ki, ki vagyok. Valószínűleg.
2017. szept. 4. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!