Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek miért bánik így...

Szerintetek miért bánik így velem ez a fiú és mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az iskolában,ő az osztálytársam,majdhogynem minden csaj csorgatja rá a nyálát.Tipikus fuckboy.Nagyszájú,beképzelt,aki nem szimpatikus neki azokat megalázza.Én meg egy kicsit magamba forduló vagyok.Van összesen 2 barátom az osztályomban.Ráadásul mindkettő fiú.Amikor órán vagyunk,folyton buz.erálja a székemet,rugdossa,papírgalacsinokat dobál.Kiröhögnek a haverjaival,és mindig teszi a sunyi megjegyzéseket,úgy hogy énis meghalljam.Rólam azt kell tudni,hogy egész életemben súlyproblémáim voltak,mindig volt rajtam felesleg,de ez mára egy kicsit eldurvult.16 évesen már 70 kg vagyok és 165 cm.Ráadásul mintha az összes súlyom a se.ggemre ment volna.Nem elég,hogy alig bírok tükörbe nézni reggelente,mert rosszul vagyok a látványtól,folyton dagadtozik,meg röfinek,zsírdisznónak,dömpernek hív.elegem van ebből.Azt hiszi,ha ilyeneket mond,akkor majd kisebb leszek?Volt,hogy kimentem felelni bioszról,és pont az állatokról kellett valamiből felenem,már nem emlékszem pontosan,mire ő félhangosan megjegyezte,hogy persze,hogy jól lefelelek,én is azok közé tartozom.Egyszer még direkt fel is lökött a folyosón,és akkor magamra öntöttem a forró kávét.Az volt a szerencsém,hogy aznap tesink volt és volt válóruhám,mert tél volt,és simán meg is fázhattam volna a kávés,nedves pólóba.Viszont amikor nincsenek ott a haverjai a közelben,akkor meg csak bámul,csak néz,mint egy hül.yegyerek.Sulibuliban is,amikor a 2 haverommal beszélgettünk meg cigiztünk suli mellett,akkor is,egyszer csak azt veszem észre,hogy ott van és csak néz engem.A barátaimat sem kedveli,viszont előttük legalább nem mer szemétkedni velem.Meg amikor táncoltam haverommal,akkor is folyton úgy éreztem,hogy ő mindig ott van,olyan mintha direkt idegesíteni akarna.Ha ott vannak mellette a s.eggfej barátai akkor meg nem bámul,hanem teszi a sunyi kis megjegyzéseit,meg teszi az agyát a suli r.ibancai előtt.Már nagyon elegem van ebből mert ez a 3.év eleje és már most elkezdte a szekálásomat...2 éve ezt kell elviselnem és nem tudom,mit csináljak.A haverjaim nem tudnak mindenről.
2017. szept. 4. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én személyesen mekérdezném, hogy mi a ... ot képzel magáról! Elmondanám neki, hogy qrvára elegem van, és már unalmas amit folyton művel, mint egy ovodás! Mondanám, neki, hogy ha nem.hagyja abba akkor szólsz az igazgatonak, és azonnali hatállyal kirugatod, vagy elmész a szüleihez, és elmondod amit csinál, elég szégyen lesz a szüleinek, hogy egy ovodás fiuk van 16éves léttére.
2017. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Táborban,volt egy tábortűz,és amikor láttam,hogy csak rajtam meg rajtakívül csak 3an vannak ott,akkor felálltam,hogy megyek a kabinunkba,akkor megvártam,amíg már csak a tanárok voltak a tűz egyik felénél,és akkor meg akartam kérdezni,de hozzám se akart szólni.Szóval esélytelen ez a befenyítés,mert akkor félek,hogy mit fog csinálni velem?
2017. szept. 4. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
1# állj már ki magadért! Te is ugyan olyan ember vagy mint ő, semmivel nem külömb!!!!meg kell védened magad, mert akkor mégjobban rád száll. Azért teszi ezt veled mert megteheti, igen os, mond meg neki a magadét!!és ne félj, mert nem tud mit tenni!!! Ha nem.állsz ki magadért most, akkor soha. Meg kell tanulnod a konfliktusokat kezelni, soha ne hagyd magad, azzal csak annyit érsz el hogy szekálni, fognak és leszarják a fejed!!! Meg kell tanulnod!!
2017. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudod,megfordult már az is a fejemben,hogy szerelmes belém,azért játasza a se.ggfejet,mert 2.-ban összejöttem egy 4.-es fiúval és smároltunk az egyik lépcsőfordulóban,amikro szigorúan nem volt senki a folyósón,mert korán volt még.Ez a se.gg meg pont akkor ment az osztályterembe és meglátta.Na,akkor egy jó 2 hétig szerencsére rám se nézett....aztán folytatta tovább. DE aztán rájöttem,hogy 10 év felett a fiúk általában nem lelki bántalmazással akarják kihívni a szeretett lány figyelmét.Meg amúgy is,mindenféle dizsnónak hív,sérteget,és közben meg majd meghal értem,mi?Jah...Húgom mondta,hogy tuti belém van zúgva.Aha...
2017. szept. 4. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá!mikor szekál, haggyd hadd csinálja, majd egy 10perc után fodulj meg és kérdezt meg, nyugodttan tle: tán ennyire tetszem, hogy csak velem foglalkozol?

Hátha abba hagyja!!

2017. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!