Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utálnak az osztálytársaim?

Miért utálnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Már észre vettem az osztályban, hogy sokan levegőnek néznek, vagy bíráló tekintettel fürkésznek.

Az osztályban elég egyedül érzem magam, 9-k év elején minden órán egyedül ültem, és ,ha egyedül vagyok magamban gondolkozok,ami kívülröl hülyén néz ki, hogy csak bambulok és láttam már,hogy ezért ki is nevettek.

Kinézetre nem mondanám magam csúnyának, mivel táncolok és az miatt nem vagyok löttyedt és gyenge. Van egy másik lány is aki táncol és év elején megpróbált felém nyitni,de én túl csöndes voltam és félénk így ez az érdeklődés elhalt.

Most 11-re találtam 2 hozzám hasonló lányt akikkel nagyon jól kijövök és szeretem őket. A táncos lánynál rájöttem, hogy igazi r.banc és örültem, hogy annak idején nem nyíltam felé. Most már ő sem kedvel engem.

Nyápicnak éreztem magam körülöttük, lehúztak a sok nárcisztikus megjegyzéseikkel. Engem már pillantással is bántani tudnak, szerencsére nem mondják ki nyíltan,de lehet látni rajtuk, hogy nem kedvelnek engem és ez nagyon rosszul esik.

Miért nem kedvelnek? Miért érzem azt, hogy kibeszélnek, én semmit sem ártottam nekik.

Beszélgetni sem merek velük, mert ilyenkor leblokkolok. Sajnos szociális fóbiás vagyok és ebből nem tudok "kinőni". Hogy tudnám a fóbiát megszüntetni?

Elnézést az esetleges össze-visszaságért. Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm. :)


2017. szept. 5. 19:41
 1/5 A kérdező kommentje:
17/L
2017. szept. 5. 19:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, szval pacsi✋

16/F

2017. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Iza's world válasza:

Én is pont ezt élem... Szerintem nem lehet ellene mit tenni... :( de próbálj meg kedves lenni mindekivel... Hátha...

16/L

2017. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon rengeteg ilyen ember van. Én szintén ilyesmi vagyok. A szívem a torkomban dobog, amikor nyilvánosan kell beszélnem az osztályom előtt. Pedig már régóta járok abba az osztályba.


Az utóbbi években volt egy srác, aki valamiért nagyon nem bírt engem. Szekált, a barátai pedig követték a példáját. Szerencsére ebben az évben áttakarodtak egy másik osztályba, így már jobb a közösség. De már valószínűleg nem fogom meglelni benne a helyem... De ha jobban belegondolok, nem is akarom. Már megszoktam így. :)


Hogy hogyan éltem túl eddig? Tűrtem és tűrtem... Az ilyenektől egy idő után bivalyerős lesz az ember lelke. Az enyém még mindig nem teljesen bivalyerős, de már sokkal erősebb, mint évekkel korábban.


Azt meg nem tudom, miért utálnak az osztálytársaid. Ezt megkérdezhetnéd tőlük, ám erről csak lebeszélni tudlak. Mert annak idején én megkérdeztem, hogy miért bánnak velem úgy, ahogy, de nem kaptam kielégítő választ. Ez számomra elég megalázó volt. Inkább tégy úgy, mintha tudnád, miért utálnak. :)

2017. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is tűröm, és próbálok kedvesen viselkedni velül,de amikor nagy igazságtalanságról beszélnek, ki akarok állni az igazért meg magamért.

Vagyis ezt tervezem. Tavaly már egyszer sikerült megtennem,de akkor is zavarba voltam meg elpirultam a sok tekintet miatt. De sikerült kiállnom az igazért és az egyik r.bi bepukkadt rajta,hogy nem neki van igaza és ez tetszett.

2017. szept. 6. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!