Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért félek ennyire felelni a...

Miért félek ennyire felelni a kedvenc tanárnőmnél?

Figyelt kérdés
Amikor felelek a kedvenc tantárgyamból a kedvenc tanárnőmnél annyira beparázok , hogy kb mindent elfelejtek , úgy dobog a szívem mint... és annyira remeg a kezem lábam stb. Pedig mindent megtanulok és még pluszba is nagyon sokat egész nyáron is azt tanultam és mikor felelek hirtenelen minden kimegy a fejemből és kész. Más tantárgynál ez nincs így sőt rendesen beszélgetek a tanárral felelés közben. Amúgy nem lenne mitől félnem hiszen nagyon-nagyon kedves személyiség a légynek sem ártana...Légyszi írjátok meg , hogy mitől lehet ez?

2017. szept. 8. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha fiú vagy, talán belezúgtál.
2017. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Kedveled a tanárt, imponálni akarsz neki, ezért félsz hogy mi lesz ha rosszat mondasz és rossz véleménye lesz rólad, aggódsz tudatalatt mit gondol rólad, ilyesmi.
2017. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló lány vagyok és egyáltalán nem ilyesmiről van szó.

2. válaszoló ez igaz lehet köszönöm.

2017. szept. 9. 23:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Légyszi még írjatok :)
2017. okt. 14. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. Mindent elrontottam, de csak azért, mert nagyon megakartam neki felelni, azt akartam, hogy ő büszke legyen rám, kedveljen stb . Aztán semmitse tudtam, megkérdezte, hogy : hát ez meg mi volt? (Normálisan kérdezte) enmeg nem tudtam rá semmit mondani, és úgy beégtem, hogy kimentem a wcbe sírni. :D 20 perc múlva mentem vissza, és nyilván látta rajtam, hogy baj van, meg is kérdezte: Most mi a baj? Rám haragszol? Hát. Pont hogy nem haragudtam rá... 😂 Azóta én vagyok neki a kedvence, pedig vannak okosabbak is nálam. 😂😂 22L
2017. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bizonyítási kényszer. Nálam is volt ilyen.
2018. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!