Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bánik velem így az új...

Miért bánik velem így az új tesitanár?

Figyelt kérdés

Egy új testnevelés tanárt kaptunk aki nagyon megalázóan viselkedik velem.

Viszonylag vékony vagyok és erről egyfolytába megjegyzéseket tesz és gúnyolódik velem. Pedig még csak 1 hete ismer.

Minden alkalommal a lányok csapatába állít mert hogy nem vagyok megáldva megfelelő testi adottságokkal, holott szinte sokkal jobban tudok kosarazni, focizni és jobban is értek egy csomó mindenhez a többieknél. És hiába tudatom vele, hiába mondom vagy jelzem észre se veszi. Ez számomra nagyon megalázó.



2017. szept. 10. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldd be valamelyik szülődet! Ha akkor sem áll le, jelzés az osztályfőnöknek.
2017. szept. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezt vele lenne célszerű tisztázni, ha a mószerolás eredménytelen lenne, akkor még azért is bsztatna a továbbiakban. A szülő és az Of. érdemben nem sokat tehet, a köv. lépcső valamelyik Ig.h. lehet, aki a közvetlen felettese is egyben. Annak már lesz hatása bizonyára.
2017. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is elsó lenne a szülőnek elmondani, de magamról tudom, ez nem biztos hogy megy.

Osztályfőnöknek elmondani, hogy beszéljen a tanárral.

Ha ez se megy vagy nincs változás, akkor keresd meg az igazgatót.

Nem tudom milyen az osztályközösség, milyen viszonyban vagy osztálytársaiddal. Ha jó, akkor beszélhetsz velük is erről, hogy neked ez milyen rossz, kérd meg őket, hogy álljanak ki melletted. Amikor a tanár így viselkedik, ne hagyják. Szóljanak be neki, tiltakozzanak, röviden és tömören adják értésére hogy melletted állnak, és nem fogják hagyni hogy piszkáljon. Ha kell, írjátok le, aláírások és adjátok be az igazgatónak.

2017. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tesitanárnak gondolom a mozgás az élete, ami meg is látszik rajta. Ezért gondolja úgy, hogy neki joga lehet bárkit is( túlsúlyosokat, túl vékonyakat, ügyetleneket) megalázni. Nagyon szemét dolog ez!
2017. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az igazgató hatásköre. Nyilvános megszégyenítés tárgykörébe tartozik, ráadásul a tested ellen irányuló megjegyzés nem tesz jót a pszchének.

Az igazgatóval beszélj!

2017. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!