Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt ki lehet bírni hónapokon...

Ezt ki lehet bírni hónapokon keresztül ha akarom?

Figyelt kérdés
Érettségi utáni képzésre járok egy középiskolába, a többiekkel viszont nem tudok beszélgetni. Az iskolához van kedvem, de velük sose leszek jóba, teljesen hidegen hagyom őket, nem hajlandóak csak köszönni maximum, de legtöbben még azt se. Ki lehet bírni azt hogy hónapokon át olyanok közé járnak akikkel nulla a kapcsolatom, nem is beszélünk egymással semmit? Kedvelem én az embereket, csak az ismerkedés nem nagyon megy. Igénylem a társaságot, bár elég magányos vagyok. Így bírni fogom ezt?
2017. szept. 10. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Érettségi után a legtöbb emberi kapcsolatod ilyen lesz már. Meg kell szokni.
2017. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ki lehet bírni. Én a sulit is utálom (de nagyon, napi gyomorgörcs) és az ott lévő emberekkel sem jövök ki. Köszönő viszonytól nincs több köztünk. Nos, ez évek óta így van, és még élek, depressziós sem vagyok (csak simán kedvetlen)
2017. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Én kb 12 évig így voltam, ha nekem ennyi ideig sikerült kibírnom, neked is menni fog egy tanév erejéig :D
2017. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán ki. Mondhatni alap.
2017. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Persze, hogy kibírod, ez csak egy hónap! Vszínű, hogy jövőben amúgy sem lesz sok közöd hozzájuk...De ha nagyon zavar a helyzet, akkor tegyél ellene. Nem mindig csak a másikra kell várni, hogy közeledjen feléd, vagy barátkozzon veled. Menj oda hozzájuk, próbálj meg velük beszélgetni te is, kapcsolódj be egy beszélgetésbe. Keress közös témát, vagy ajánld fel a segítségedet a tanulásban, ha valakinek szüksége lenne rá, stb. Nem tudom, hogy lány vagy fiú vagy, ha lány, akkor sztem bevágódásra tök jó, ha sütsz valami finomat otthon, mindenképp olyat, ami sok kicsi darab, mint pl pogácsa, beviszed, és kirakod valami központi helyre az egészet, és bejelented, hogy sütögettél kicsit otthon, vegyenek belőle.
2017. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Altalanos elso oszalyatol igy vagyok. Most en okj kepzest csinalok, utolso evet. Alig varom, hogy elhuzzak onnan. Utalom a tanarokat es az osztalytarsaimat is, akik engem is utalnak. Koszonok nekik, de arra se hajlandoak, hogy visszakoszonjenek.. en nem vagyok az a bulizos, hajj de reszeg meno lanyka es ez a baj nekik.
2017. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!