Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hiányzik az általános iskola,...

Hiányzik az általános iskola, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most jöttem gimibe, úgy hogy senkit se ismerek és már másfél hét eltelt de még mindig nem vagyok jóban senkivel, a tanárok is mások, több tanulás... hiányzik a régi sulim, a régi osztályom, a régi tanárok, minden! Ez el fog múlni? Ha igen mikor?

2017. szept. 13. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni. :) próbálj ismerkedni az osztálytársaiddal, mindenki ilyen helyzetben van ott, mint te, az elején könnyebb ismerkedni, ha most nem barátkozol, akkor később nehezebb lesz, mivel kialakulnak a kis klikkek. Ne aggódj, másnak is nehéz. :) a tanuláshoz hozzászoksz, idő kell hozzá, és érthető, hogy így érzed, de ne gubózz be, hívj el valakit aki szimpatikus valahová, suli után, beszélgess szünetekben, próbálj meg feloldódni.
2017. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Kisszívem, 1,5 hét telt el... Barátkozz, beszélgess, légy nyitott.
2017. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg hianyzik a gimi. Masfel het telt el es kivagyok ettol az egyetem "dologtol". Reggel 8tol este 7ig oram van, es a 10 perces szunetek avval mennek el, hogy rohanok egyik epuletbol a masikba, enni sincs egy percem se. Raadasul 200km-re vagyok az otthonomtol. Hianyzik a csaladom, a kutyaim, a barataim. De hat ez van. Valamit valamiert.
2017. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindnekivel egy picit beszélgettem már de senkit se érzek számomra megfelelő barátnak..
2017. szept. 13. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Ne add már légyszi elő a hattyú halálát. 1,5 hét alatt baromira senkit nem lehet megismerni. 4 évig ott leszel, szóval fejezd be lassan az önsajnálatot és legyél nyitottabb.
2017. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
másfél hét XD ne szórakozz már.
2017. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Másfél hét után még szép, hogy senkit se érzel megfelelő barátnak. Hiszen még senkit se ismersz.


Legyél sokkal türelmesebb saját magaddal! A barátkozás nem megy egyik percről a másikra. Olyan, mint a szerelem. Egyszercsak majd jön! :)

2017. szept. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

"Masfel het telt el es kivagyok ettol az egyetem "dologtol". Reggel 8tol este 7ig oram van, es a 10 perces szunetek avval mennek el, hogy rohanok egyik epuletbol a masikba, enni sincs egy percem se. Raadasul 200km-re vagyok az otthonomtol. Hianyzik a csaladom, a kutyaim, a barataim."


Ezt majd így, ahogy van, másold be minden olyan kérdezőnek, aki tavasszal-nyáron azon fog parázni, hogy felveszik-e. ;-)

2017. szept. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok vajon most mi van a kérdezővel.
2021. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!