Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim teljesen...

Az osztálytársaim teljesen tönkre tesznek lelkileg. Mit tudnék tenni ellene? 15/l

Figyelt kérdés

Sajnos általánosban nem voltak túl jók a jegyeim (nem, nem azért mert lusta voltam,de erről most nem szeretnék mesélni, mert ez magánügy) és hiába sikerült kicsit javítanom, még ígysem tudtam túl jó átlagot összehozni, a felvételim sem lett annyira jó. Most kezdtem a középiskolát egy olyan suliban, ahol hát hogy is mondjam.. Olyanok járnak, akik tényleg nem tanultak, ráadásul a suli kb 98%-a fiú, az osztályomban pl egy lány sincs.

Az osztálytársaim pedig olyanokat mondanak, hogy mennyire szép vagyok, mennyire lefeküdnének velem,meg fb-n is írogatnak hogy küldjek magamról meztelen képeket. Ma reggel is mentem és az egyik srác random odajött és megcsókolt, én meg pofon vágtam, erre elkezdett velem ordibálni, hogy nem tudja mi a fszt képzelek magamról, de ilyet többet ne csinálják mert visszaadja. Meg egy másik srác mondta, hogy milyen jó melleim vannak, meg elkezdett össze-vissza fogdosni és mondta, hogy ha nem hagyom magam és őt is meg akarom ütni, akkor szól a tanároknak, hogy folyton megütöm és a többieket is maga mellé állítja.

Egyik fiúval kezdtem jóban lenni, vagyis azt hittem hogy tényleg kedvel és tegnap bejött hozzám tesi előtt, hogy beszéljen velem és mondtam hogy már csak a pólómat kell átvennem, addig menjen ki, de mondta hogy ne zavartassam magam, nem is néz rám, elkezdte nyomkodni a mobilját és ahogy láttam fel sem nézett onnan, de kiderült, hogy képeket csinált rólam és megmutatta szinte mindenkinek. Illetve a mellettem ülő srác óra közben kezdte el a lábam simogatni, utána kezdett a keze "oda" közeledni, én meg ráléptem a lábára, hogy fejezze be, aztán meg azt kezdte el nekem mondogatni hogy feküdjek már le vele stb. A ofőm tud róla és beszélt pár emberrel, de nem sokat segített. Szüleim pedig még nem tudják.

Szerintem egy emberként kevés vagyok ennyivel szemben.


2017. szept. 15. 20:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ez most igaz? Picit sokkolt.. Minél hamarabb beszéld meg ezt a szüleiddel. 16/l
2017. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen, szüleimmel meg nehezen beszélem meg a dolgaimat, de azerr nem tudják még mert akkor ők mennének be intézkedni és én magamtól szeretnék valamit tenni.
2017. szept. 15. 20:26
 3/27 A kérdező kommentje:
*azért
2017. szept. 15. 20:27
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...Ez már szexuális zaklatásnak minősül, szerintem mondd el a szüleidnek és iratkozz át másik suliba. Le merném amúgy fogadni, hogy ezeknek a nagy része nem a napon barnult és az ilyenek tényleg képesek lennének egyszer megerőszakolni..
2017. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha jó eerősen lábaközé rúgsz. Nem fog tudni szóhoz jutni, nemhogy ordibálni.
2017. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidnek mondd el, aztán rendőrség. ;) Utána visszalépnek... De leginkább azt javaslom válts iskolát, vannak "jobb minőségű gyűjtő sulik", tudom érdekesen hangzik, de ott megpróbálnak a rosszul tanuló diákokkal úgy foglalkozni, hogy normális szintet érjenek el az évek alatt. Sok sikert! Ne hagyd Magad! :)
2017. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Sürgősen váltsál iskolát, és beszélj a szüleiddel!
2017. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%

Át tudom érezni a helyzeted, én is voltam hasonló helyzetben a te korodban.

Sajnos nagyon kegyetlenek tudnak lenni egyes gyerekek.

Én azt javaslom hogy mindenképp beszélj a szüleiddel,mondd el nekik hogy mennyire rossz így bemenni az iskolába minden nap, én az osztály- vagy iskolaváltást is jó megoldásnak tartom, próbálj előtte tájékozódni hogy melyik iskolának milyen a híre.

Hidd el, ezt már egyedül nem fogod tudni megoldani, én is egész gyerekkoromban mindent titokban tartottam, senkinek sem beszéltem a problémáimról, és így egyedül is maradtam velük.

Mindenképp beszélj a szüleiddel és ha kell az igazgatóval, az iskolapszichológussal, ne maradj egy ilyen közegben ahol csak bántanak.

És még annyi hogy ez az ő szegénységi bizonyítványuk, ne hagyd hogy elvegyék az önbecsülésedet.

2017. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%
Ez durva. Nem szabad így bánni egy hölggyel. Kik ezek az állatok, migránsok?
2017. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Durva... Egyetlen valamire való fiú nincs abban az osztályban, aki kiállna melletted vagy megvédene? Szánalmasak.. Sajnálom ami veled történt! :(
2017. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!