Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csalódtam a barátnőimbe...

Nagyon csalódtam a barátnőimbe. :S . Felejtsem el őket?

Figyelt kérdés
Nos,mind2-en elk*rvultak.. már nem úgy tekintek rájuk már mint régebben.. Az egyik megcsalja a barátját nem is egyszer mindig más pasival.. a másik meg lefekszik mindenkivel..:S ezt elégé viszataszítónak tartom hogy lehetnek ilyenek? És még én vagyok a gáz mert nem feküdtem le senkivel.. Mindig cserben hagynak kihasználnak.. és most kellett rájöjjek ezekre és ez nagyon fáj.. mindig azt hittem hogy ők az igazi barátnők.. most itt vagyok barátok nélkül:-( 16L Fruzsi.
2010. júl. 18. 18:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.!
2010. júl. 18. 18:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nehezen lehet a barátnőket..szóval szerintem szerezz más barátnőket..majd jönnek hozzád vissza,sírni-ríni..de ne higyj nekik!Ha valóban kihasználtak,akkor tartsd nagyobbra magad és legyen női büszkeséged,és menj tovább..ne engedd kihasználni magad és ne bocsáss meg nekik,mertcsak ugyanaz lesz,mint régen volt..tehát újra kihasználnának!
2010. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el őket! Keress más barátokat és semmiképp se legyél olyan, mint ők!

L/16

2010. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
most rossz, de nem érdemes olyanokkal barátkozni, akik ilyen mértékben másképp élnek és gondolkodnak. keress olyan barátokat, akikkel hasonló az érdeklődésetek, tudtok beszélgetni, egy hullámhosszon vagytok - és akik nem használnak ki!
2010. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Madarat tolláról, embert barátjáról.

Te vállogatod a barátaidat keres normálisakat.

2010. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!