Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vajon mi baja lehet velem?

Vajon mi baja lehet velem?

Figyelt kérdés

Tavaly elkezdtem járni kézilabda edzésekre,és ő is odajárt. Eleinte kicsit olyan közömbös volt velem,de aztán egyik nap rám írt Facebook-on,és nagyon kedves volt,jókat elbeszélgettünk. Későbbiekben már az edzéseken is nagyon kedves volt,ha kellett valami páros feladatot csinálni,akkor sokszor együtt csináltuk azokat,egyszer elkísért még hazáig is. Aztán egy pár hónap múlva abba kellett hagynom az edzéseket,mert ínszalag szakadásom lett. A baleset után már egyszer sem voltam az edzéseken. A balesetem után már nem nagyon beszéltünk,de semmi jelét nem érzékeltem annak,hogy haragudna vagy bármi egyéb.

Idén kezdtem a gimnáziumot,és egy olyan iskolába járok ami egy 8 osztályos gimnázium is egyben,és ő is oda jár. Az évnyitón megláttam,és tökre megörültem,hogy ismerős arcot is látok a sok ismeretlen mellett,egyszer mikor egymás mellett mentünk el,köszöntem neki,de nem köszönt vissza. Az évnyitó alatt egyszer hátrafordultam,mert az ő osztálya a mi osztályunk mögött állt,és láttam,hogy éppen rám mutatott,az osztálytársainak szövegelt rólam,azok meg nevettek. Aztán a további napokon sokszor elmentünk egymás mellett a folyosókon,és elment mellettem úgy,hogy még csak rám se nézett.

A következtetéseket ebből levont,ami számomra azt jelenti,hogy már csak beszélő,köszönő viszonyban sem vagyunk.

Most őszintén,szerintetek mi baja lehet velem,mit tettem ellene?

Én 15/L,Ő 13/L


2017. szept. 24. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Fura :s
2017. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit, csak ilyenek a lányok. Szeretnek genyóskodni egymással, főleg a gimiben, ahol falkában élnek és mindig találniuk kell valakit, akinek a háta mögött dumálhatnak meg röhöghetnek, csak hogy magukat jobbnak érezzék.
2017. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!