Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon velem járó probléma?...

Vajon velem járó probléma? Vagy egyszerűen miért ilyen nehéz?

Figyelt kérdés

(Próbálok minél rövidebb és tömör lenni!)

Belátom kiskoromban nagyképű,nyavajgós és beképzelt kislány voltam hatalmas egóval.Szinte csak állbarátaim voltak de akkoriban nem érdekelt.Később elkerültem és a másik suliban egy ideig hasonló életformát folytattam amíg rá nem döbbentem és magam köré nem néztem.Ezután szert tettem igaz barátokra és megváltoztam úgy érzetem normális vagyok.Amíg nem átestem a ló túlsó oldalára.A számomra legjobb barátnőmnek egy nap elmeséltem hogy végül is milyen körülmények között voltam és miért váltottam sulit,hogy a volt osztályom kiközösített és még addig a napig is fenyegetett hogy megver plusz az egyetlen személlyel akivel tartottam a kapcsolatot miattam azzal is kikezdtek.Elmondtam neki hogy mennyire egyedül voltam és mennyire nem szerettem.Pár hónap múlva visszaköszönt ez az egész.Nem állt szóba velem,persze mindenki mással boldogan beszélgetett csak engem hagyott figyelmen kívül. Akiket anno szidott azzal most boldogan beszélgetett hogy még jobban fájjon.A másik két barátnőm egyike elköltözött és megszűnt a kapcsolatunk a másik pedig a legjobb voltbarátnőm talpnyalója lett.Ezen a ponton lettem depressziós.Majd egy idő után kibékültünk már szinte nem is tudom hogyan de azóta teljesen önbizalom hiányos vagyok csendes és magamba forduló.Teljesen a régi önmagam ellentéte.Megéri ezért barátkoznom?Rettegek minden nap ahogy felkelek és suliba megyek hogy ma vajon szóba áll velem?.Már az év kezdéstől is félek.



2014. aug. 17. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak azért, mert kisebb korodban hülyén viselkedtél, nem áll veled szóba az ÁLLÍTÓLAGOS barátnőd, akkor sajnos ő sem volt igazi barát :(

Ne légy elkeseredve, valójában sokkal nehezebb igaz barátokra lelni, mint azt hinnénk. 26 évesen összesen két barátnőt tudok "felmutatni", velük már több mint 10 éve barátok vagyunk, de közülük is csak az egyik olyan, hogy semmiért sem ítélkezik, bár a másikuk is őszintén szeret, csak hajlamos ítélkezni alaposabb ismeretek nélkül.

2014. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mit csináljak?Már sokat gondolkoztam hogy nem akarok a barátja lenni de akkor teljesen egyedül maradnék és szinte elsírnám magam.
2014. aug. 17. 16:37
 3/4 anonim válasza:
Hát szerintem ne barátkozz tőbbet vele....nekem is volt ugyanilyenem és rájöttem hogy a "barátnőm" kihasznált.....de ha egyedül éreznéd magad keress új de megbizhato barátokat de ne ilyen közösségi oldalakon....ha valami még nincs rendben nyugottan irj...megértelek
2014. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm akivel 13 éve ismerjük egymást. Az anyukáink legjobb barátnők, az apukáink jó haverok, mi is nagyon jó barátságba vagyunk, pedig mindkettőnknek teljesen más az érdeklődési köre (ő a sztárokat szereti, könyvmoly (bár az én is) kiváló tanuló, könnyen barátkozós, kicsit anyu függő, minden film címét/szereplőjét kívülről tudja meg ilyenek, még én 4-es tanuló vagyok, kissé visszahúzódó, bezárkózott típus vagyok, számítógép függő, én inkább apa függő vagyok) , ég és föld vagyunk és mégis nagyon jól kijövünk egymással. 2 hetente 1-2x látjuk egymást maximum és mégis elég 1 hullámhosszon vagyunk. Külsőleg is, bár egyidősek vagyunk mégis a nővéremnek lehet nézni... :D Tehát, ne add fel, lehet hogy az igaz barátod pont az lesz akire nem is gondolnál, vagy a többiek se néznék ki belőletek. Ja és ha van olyan társaság akikről csupa rossz és ciki pletykát mondanak és olyan kicsit zárt csoport, akkor próbálj velük felvenni egy jó kapcsolatot, mert csak azért mesélnek róluk olyanokat, mert mások mint ők... Mi is ilyenek vagyunk, sokan vagyunk és az évfolyamban másokkal is nagyon jóba vagyunk, mi 3-an vagyunk az osztályba, mindannyian teljesen más tulajdonságúak vagyunk... :D De tényleg teljesen mások még kinézetre is tök mások vagyunk :D Én is ilyen voltam amúgy, a régi barátnőm miatt ő is hasonló volt, hagyd ott építsd le vele a kapcsolatot tölts több időt a barátaiddal, hívd át magatokhoz és sokkal jobb lesz, szépen ki fogtok építeni egy nagy társaságot hasonló gondolkodású emberekkel, akik megvetik azoknak a bizonyos embereknek a tulajdonságait.
2014. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!