Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mi a helyzet most?

Szerintetek mi a helyzet most?

Figyelt kérdés

Igazából nem is tudom, mi a kérdés.

Van egy fiú osztálytársam, együtt tanulunk. Eddig nem voltam különösebben jóban, de rosszban sem vele. Az elején (elsős koromban) utáltam és szerintem ő is engem. Aztán ez három év alatt elpárolgott. Most mintha kezdenénk egymást megkedvelni, vagy nem is tudom. Mindig szívesen segítek neki, ha megkér valamire. Meg normálisan viselkedünk a másikkal.

Van neki egyébként barátnője, már egy éve kb.

Az van most, hogy félek. Félek, hogy esetleg bele tudnék szeretni. Az lenne a legnagyobb bűn, amit csak elkövethetnék. Óriási hiba.

Lehet ez ellen tenni valamit? Jelenleg úgy érzem, hogy ez bizony be fog következni, méghozzá nem is olyan sokára és az nagyon nem hiányzik most. Meg kéne akadályoznom ezt.

Bocsánat, ha érthetetlen a helyzet, ennél érthetőbben aligha tudnám megfogalmazni.


Köszönöm a válaszokat!


2017. szept. 24. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a szerelem nem olyan dolog amit eldöntünk, hanem beleesünk. Mellesleg lehet, hogy csak szimpatikus de nem fogsz gyengédebb táplálni iránta, idővel elválik 🤷😊
2017. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akarom mondani: *gyengédebb érzéseket.
2017. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod akadályozni tényleg, akkor tölts vele olyan kevés időt, amennyit csak lehet, és sose kettesben.


De miért akarnád megakadályozni? Miért lenne olyan óriási hiba?

2017. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért mert barátnője van...

A másik meg, hogy eddig egyáltalán nem kedveltük egymàst és ez csak nem olyan régen ment át semlegesbe.

2017. szept. 27. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha semleges lenne, akkor nem tipródnál itt. :)
2017. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, mostmár nyilván másképp gondolom. Mostanáig volt semleges.

Rendes velem nagyon, igaz én is, szóval ez kölcsönös. Nem tudom, hogy csak én képzelem be, de szerintem neki sem vagyok közömbös, annak ellenére, hogy van párja.

Viszont szerintem nem lépne csak úgy ki ebből a kapcsolatból, a másik meg, hogy nem én akarok lenni a gonosz kis ***, aki szétszakít egy párt.

2017. szept. 27. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor nincs más: fogd vissza magad akkor is, ha beleszeretsz. Az érzés nem bűn. Csak az lehet bűn, amit megteszel, pedig nem kéne. Odáig ne juss el. És ha nem képes tisztázni a helyzetet előbb azzal a másik lánnyal, akkor nem is érdemel meg téged!

https://www.youtube.com/watch?v=QtNx3Yu-j9g

2017. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem csak fejődött a srác pozitiv irànyba.Sztem a jelenlegi bnője jó hatással van rá .Ha depis lenne a bnője miatt akkor nyilvàn csak panaszkodna neked sztem.Én nem gondolnék barátsàgnàl többet.Persze az érzéseknek nem lehet parancsolni .Amit tehetsz hogy keresel màs havert vagy bnőt akivel közösen tanulhatsz .:)
2017. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 27. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!