Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért én szívom meg? Ti...

Miért én szívom meg? Ti értitek ezt?

Figyelt kérdés

A gimnáziumban ahová járok, ott az osztálytársaim eléggé idióták.

Komolyan olyanok, hogy értelmes ember nem tud megmaradni a közelükben, mert szétbarmolják az egész órát, ordibálnak, hangoskodnak stb.

Folyóson is állandóan üvöltöznek, tanárokkal is tiszteletlenek, meg engem is van, hogy megaláznak, piszkálnak.

Szerencsére nem gyakori, hogy piszkálnak és nem is komoly de azt érzem, hogy lenéznek és semmibe vesznek.


A lényeg, hogy a tanárok gyakran panaszkodnak az osztályunkra és leszidnak minket, szinte előadást tartanak arról, hogy milyen rossz ahogy viselkednek.


Viszont a probléma az, hogy minden ilyen fegyelmezést, büntetést, tanárok bekeményítését én szívom meg.

Igazából rajtuk is látom azt, hogy semmibe vesznek engem.


Leírok pár példát:


Nálunk a tornaórák úgy zajlanak, hogy ott is ahogy minden órán az idióták rendetlenkednek és a tanár gyakran leszidja őket.

Múlt héten hétfőn úgy volt, hogy focizunk, de ökörködtek az öltözőben, ezért büntetésből mégsem játszottunk hanem erősítettünk és elég rendesen kifárasztott minket.


Én aznap egy kissé rosszul voltam és látszott is rajtam és ezért nehezen csináltam meg egy feladatot és a tanár rá, üvölt, hogy: -Mi van, nem értetted meg a feladatot??!!!!

-Csináld már!!!!!!!

Kb ugyanezekkel a szavakkal.

Az osztálytársaim meg úgyanúgy rendetlenkedtek és sokan közülük csak úgy kiálltak, hogy ők nem szeretnék ezt a feladatot csinálni és a tanár nekik megengedte.


????


egyszer törtélelem órán témazárót írtunk és hát az osztály idiótái felidegesítették a tanárt és ő ezért büntetésből 5 perccel óra előtt elkezdte szedni a dolgozatokat.

Én még leakartam írni valami de a tanár gorombán kikapta a kezemből.


Kimegyünk a teremből. Beülünk a következő órára és észrevesszük, hogy az osztály "nagymenője" akiről fontos tudni, hogy a legrosszabb diák, még nincs jelen.

Öt perc múlva betoppan és azt mondja: "elnézést, történelem témazárót írtam".


Én csak fogtam a fejemet.


De említhetném azt is amikor a rajztanár óráját szétbarmolták, ő pedig csak leszidta őket de semmi komolyabb, én meg ott felejtettem véletlenül a tornazsákomat ő meg ordibált velem.


Van még de ha az összeset felsorolnám akkor itt őszülnék meg.


Tehát általánosságban elmondható, hogy ha a tanárok szidják az osztályt, hogy majd fegyelmezés lesz meg szigor akkor végül mindig én szívom meg, míg ők röhögnek a markukba.


Ti szerintetek mi lehet ennek az oka?



2017. szept. 26. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Az hogy toled tobbet varnak el mint a rendetlenkedoktol
2017. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Velünk az van, hogy a legrosszabb diák végig aludja az órát, a tanár semmit nem szól, ha viszont egy normális diák nem csinál meg valamit mert nem tudja, flegmázik vele és beszól neki.


Ez azért van, mert a tanár olyan mint egy kisgyerek, és fél az erősebb személyiségű diáktól. Fél hogy alulmarad, megalázó lesz neki, ezért azokat keresi akiknél látja hogy nem fognak visszaszólni.

A tanár egy buta kisgyerek aki fél, ez az oka.


Mondd a tanárnak azt hogy másokat miért nem szid le, szembesítsd azzal hogy ő egy fosos kisgyerek aki a rossz gyerekekkel nem csinál semmit.

2017. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
*tanár rám üvölt és óra előtt 5 perccel
2017. szept. 26. 18:31
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es! Gondolkodtam rajta, hogy lehet, hogy ez van a háttérben, hogy tőlem többet várnak.


De ha ez így van akkor azt jelenti számomra, hogy a menők bármit megtehetnek, míg én csak fogjam be a pofámat és csináljam, ne várjak semmi elismerést.

Legalábbis a jelen körülmények között.


"Azt a lovat ütik, amelyik jobban húz"

2017. szept. 26. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:
#1es vagyok pontosan igy van ahogy leirtad. Velem is ez volt. Hozza lehet szokni.
2017. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen 5-ös, csak nekem ebből semmi hasznom nem lesz.
2017. szept. 26. 21:11
 7/10 anonim ***** válasza:
De. Mar korsn megtanulod hogy az elet milyen igazsagtslan, es kesobb nem fognak akkora csalodasok erni.
2017. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj annak sincs értelme hogy azt csinàlod amit ők mert abbol semmi hasznod nem lessz.Sajnos az a része a dolognak hogy a tanár a többi idiótának megenged ezt meg azt az viszont igazsságtalan sztem is .Sztem a szüleidet vond be talàn akkor visszàbb vesz .
2017. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az osztályfőnököd segítőkész? Mert ha ő is látja hogy ilyen az osztály, akkor esetleg tudnál vele erről beszélni, vagy ha van az osztályba még olyan akit zavar akkor csoportosan is mehettek hozzá. Esetleg ha nem javul a helyzet akkor igazgatóhoz fordulni, legvégső esetben meg válts sulit. Sajnos velem is ez volt, de szerencsére már rég leérettségiztem.
2017. szept. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt nincs ertelme iskolat valtani. Ugyis gondolom mesz nemsokara kozepiskolaba, akkor tiszta lappal indulsz. Ha meg eros iskolaba mesz, ott nem lesznek idiotak. Mashol is igy van hogy a “jo”ktol tobbet varnak. Ez van. Bele kell torodni. Nincs ertelme panaszkodni igazgatonal vagy ofonel mert csak megutaltatod magad a tanarokkal. Es akkor tudod igazan meg hogy mi az a sz@p@roller😂
2017. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!