Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok segíteni nekem, hogy...

Tudnátok segíteni nekem, hogy tudnám leállítani őt?

Figyelt kérdés
Nos van egy Ákos nevezetű osztálytársam aki állandóan kritizál,terjeszti amijet mondok és még visszafelesel nekem. Állandóan azt játsza,hogy felidegesítsen amint engem könnyen lehet felidegesíteni. Már beköptem a tanárnak de azt terjesztette rólam,hogy milyen árulós gyerek vagyok. Kritizálja hobbimat,rajzaimat. Egyszer úgy megverném őt de nem lehet. Mert suliban könnyen észre veszi a tanár és hazdik nekem meg a tanárnak. Szerintetek ti,hogy viselnétek el ezt a gyereket? Kérek majd segítségeket! És szerintetek megint beköpjem őt?

2017. okt. 2. 21:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Amilyet* Bocsánat a hibákért telefonon írok!
2017. okt. 2. 21:56
 2/9 A kérdező kommentje:
Amiket*
2017. okt. 2. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy te láma, hogy köpködj. Ha azt játssza, hogy felidegesít, akkor vágd orrba, és majd elmegy tőle a kedve.
2017. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
XD XD
2017. okt. 2. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Oszd ki a francba, ha meg nem áll le akkor egy-két atyai pofon jót fog neki tenni.
2017. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha megint cseszeget jól rugd tökön! komolyan! Vagy szólj neki vissza és szégyenitsd meg mindenki elött.Ha azt hiszi hogy ő az erősebb akkor nincs mitől tartania. Adj rá okot neki hogy ne baszogasson téged tovább! én legalábbis ezt tenném! 13/L
2017. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hmm az Ákosok már csak ilyenek 😂

Amúgy hány évesek vagytok ?

2017. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hetedikes vagyok. Egy évet újra kellet járnom a sulit Valamiyen okokból meg évvesztes vagyok. 15 éves vagyok. Most így én vagyok a nagyobbik az osztályban. De ha megverem et a kis g*it akkor pedig azt mondja,hogy én kezdeményeztem a dolgot.
2017. okt. 3. 05:43
 9/9 A kérdező kommentje:
A kezdeményezést nem akartam írni. 😅
2017. okt. 3. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!