Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimnazisták! Veletek is...

Gimnazisták! Veletek is megtörtént ez?

Figyelt kérdés

Szóvaal...bekerültetek egy nevesebb gimnaziumba. De ott úgy érzitek hogy ti nem vagytok odavalóak. Vagyis nem az hogy nem vagytok odavalóak, hanem inkabb az, hogy úgymond gyengébben, ,,leeresztve,, kezdtetek az évet. Ezt inkabb 9.osztalyra mondom.

Tehat az normalis hogy a 9.-et gyengebben kezdtem?? És még lehet hogy csak jobban meg kell szoknom ezt a fajta tanulást??

(Bocsi, lehet hogy rossz a kategória)



2017. okt. 3. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem vagy egyedül.... nekem még 8. év végén 4.2-es átlagom volt... 9.be meg 3.6 lett.... szóval igen, normális... meg kell még szoknod a helyet hogy milyen a közeg és a tanárok... most 10.es vagyok és eddig egész jól kezdtem az évet szóval nem beszarrni 😃😂😂😉
2017. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy honap telt el, azért nem kell eret vágni.:D Év végéig rengeteg idötök van még tanulni. Inkább azt döntsd el magadban, hogy birni fogod még négy évig a tempot? Mert ha gyengébb képességgel rendelkezel, akkor vagy kapd össze magad vagy rossz iskolát választottál és csak szivni fogsz 4 éven keresztül.
2017. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, a tempóval semmi gondom sincs. Egyszerűen sajat magamon is érzem hogy gyengebben kezdtem. És köszi a megnyugtató valaszokat.
2017. okt. 3. 19:00
 4/6 Metionin ***** válasza:
Igen, én egy elég szar általánosból mentem egy jó gimibe, kb. sík hülyének éreztem magam a városi iskolából származó diákok között...az első 2-3 hónapom azzal telt, hogy éjjel-nappal a lemaradásaimat pótoltam, ami vicces volt, mert biosz-kémia faktra mentem és mi áltsuliban a 8-os kémia könyvet kis sem nyitottuk. Úgy tanultam nyáron hogy azért teljesen ne legyek hülye. De félévre sikerült összeszednem magam, utána pedig már itt is 4,8-4,9 voltam. Szóval no para, feljeszd azt ami nem megy, idővel majd rááll az agyad.
2017. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is most kezdtem, egy gyengébb suliból jöttem 4,6-4,8-as átlaggal és egy jól megírt felvételivel egy erősebb gimibe.

Viszont egy csomó tárgyból, amiből jó voltam rossz jegyeket szereztem, de érdekes módon 2 tárgyból, ami általánosban nem ment(fizika és tesi), kettes-hármas voltam, itt négyeseket és ötösöket szerzek.

Nem azt mondom, hogy hülyének, de magamhoz képest nagyon, a többiekhez képest is egy kicsit gyengének érzem a teljesítményem.

15/L 3,95-ös átlag(eddig)

2017. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huhh köszi, megnyugtató hogy nem csak én vagyok így ezzel a dologgal.
2017. okt. 22. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!