Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Unalmamba írtam egy verset az...

Unalmamba írtam egy verset az új tanáromról és a többi osztálytársam el akarja neki küldeni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya a vers 10 versszakos és félek hogy elmondják mert akkor a tanár is utálni fog szüleim is nagyon leszidnának meg lehet ki is rúgnának az iskolából.

Osztálytársaimat kérdeztem miért mondják el azt mondták mert vicces lesz.(hát nekik biztos) Még életembe nem kaptam szaktanárit megy semmi ilyet. Szüleim nagyot csalódnának bennem. Tudom előbb kellet volna gondolkodni de nem néztem volna ki osztálytársaimból hogy elmondanák.



2017. okt. 6. 19:50
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Ha nincs benne semmi utaló a személyére, akkor nincs gond,ha kiderül mondhatod,hogy anno írtad és most publikáltad csak hivatalosan ☺ legalább megtudják, hogy régóta nagy tehetség vagy költészet terén 😉
2017. okt. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Nekem is elkuldhetned a verset
2017. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom valaki olvassa e még ezt a kérdést de kirúgták a tanárt! El sem tudom mondani mennyire boldog vagyok hétvégén csapatunk egy akkora osztálybulit amit még elképzelni se tudnék.
2017. okt. 17. 22:24
 34/36 anonim ***** válasza:
Király, sok boldogságot!:D
2017. okt. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Úristen de adom 😂
2017. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Akkor most már nyilvánosságra hozhatod a verset:D Vagy legalább is küld el privátban!:)
2017. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!