Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megölelhetem a tanáromat?

Megölelhetem a tanáromat?

Figyelt kérdés
Jó a kapcsolatunk, sokat beszélgetünk meg nevetünk szóval, ha megölelném vajon visszaölelne vagy inkább nem kéne?

2014. szept. 20. 07:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
nem kéne
2014. szept. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És miért nem kéne?
2014. szept. 20. 07:28
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

1. Többiek előtt? Te beteg vagy? Ezzel csak azt érnéd el, hogy azt hinnék rólad, hogy kivételez neked.


2. Ha nem is a többiek előtt,de tanár-diák kapcsolatnak sírás lesz a vége. Azt akarod, hogy kirúgják?


Annyit tehetsz, ha pl karácsony van, viszel neki képes lapot, és kapaz érte puszit. Kb ennyi


De ne akard se magadat, se tanárod lejáratni!

2014. szept. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg ha mindketten nőneműek vagytok, igen, de még az is rizikós. Várd meg amíg ő ölel meg.
2014. szept. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha te hatosikos vagy és van egy nagymama tipusú idős tanárnéni, őt nyugodtan megölelheted.
2014. szept. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

egyébként bocs ha vmennyire off (bár annyira mégse), de ez a tanár-diák kapcsolat nálunk miért ekkora tabu? kirúgják és társai? mert miért?

Volt nekem 17 éves srác ismerősöm, akinek a 28 éves tanárnénije volt a szerelme, és egy cseppet se volt titok, órák után megvárták egymást, együtt mentek haza stb, mindenki tudta a dolgot, a tanárnéni meg talán jobban rajongott a srácért mint a srác a nőért.

De most mi ebben az akkora tabu? A srác talán fejlettebbnek nézett ki jóval a koránál, meg amúgy is amolyan csajok bálványa nagy macsó típus volt (én simán elhittem volna neki, ha azt mondja, hogy 20 vagy 22 éves), na de nem értem, hol itt a probléma. Az órák ettől függetlenül zajlottak rendben és kész, tehát ez nem érv, hogy emiatt majd felborul az iskola rendje ... ugyan már.

(Igaz, a leírt történet nem nálunk volt persze, hanem kicsit Nyugatabbra, egy civilizáltabb országban, de pont ez a bajom ...)

2014. szept. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%

Azért, mert a későbbi konfliktusok elkerülése érdekében Európában kb minden országban a tanárok munkaszerződésében leírják, hogy tanítvánnyal csak kirúgás terhe mellett lehet párkapcsolati viszonyt ápolni. Mert amit te látsz az éppen működik, de mi van, ha nekiállnak vitázni órán? Vagy éppen enyelegni? Mi van szakítás után? Jogos a kifogás a többiek részéről elfogultság miatt is.

Ezért tiltják, teljesen jogosan.

2014. szept. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én csak megölelni akartam, nem járni vele. :D
2014. szept. 20. 09:09
 9/19 anonim ***** válasza:

7: de látom, abszolút nem érted amit írok :(

miért gondolod h ennyi idősen ne tudnának viselkedni és pl órán elkezdenének enyelegni vagy szal egyáltalán miért feltételezed rögtön a legrosszabb esetet mindkettőről? az általam ismert srác esetében, nem, határozottan nem volt semmi ilyen, abszolút tanár-diákként viselkedtek órán, ott nem is érződött, hogy van valami köztük. ami meg iskolán kívül volt, az egy újabb történet, na de ne akarjuk rögtön rájuk erőltetni, hogy emiatt most aztán összeomlik az egész oktatási rendszer.

és hogy elfogult-e? ez csak szted jogos, én meg azt mondom erre érvnek h ott az egész osztály, aki tanúja annak h valóban elfogult-e ... csak mert pl ebben az esetben nem volt az, ugyanúgy felelt, ugyanúgy dolgozatot írt, stb, az ég világon semmi, de erre sztem épp elég jó bizonyíték, hogy senki se "reklamált" az osztályából emiatt.


Kérdező: oké, értelek, de látod, ilyen magyar gondolkodás mellett akkor inkább ne öleld meg, mert aztán kitalálnak rátok rögtön mindent. Akkor csak beszélgess vele közvetlenül de szigorúan 1 m távolságot megtartva! :D

2014. szept. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Úgy olvastam, hogy megölhetem-e :DD

Na szerintem inkább nem kéne

2014. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!