Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Pofonvágtam 2 gyereket....

Pofonvágtam 2 gyereket. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem bántottak fizikálisan, de nagyon felidegesítettek... Az volt, hogy beérkeztünk a suliba és néztük volna át az anyagot, ezek meg elkezdték kapcsolgatni a lámpát... Szépen megkértük őket minimum 6x, hogy ne kapcsolgassák, mert már a szemünk is fájt, és az anyagot sem tudtuk átnézni.. De azért is csinálták direkt, erre felálltam a helyemről és adtam nekik 2 pofont.. Nagyon ideges voltam, sok indulat volt bennem.. Aztán körülbelül a képemberöhögött a kis csíra, mikor meg a tanárokra került a sor, elkezdett pityeregni ami szintén nagyon szánalmas. Mondták a tanárok, hogy nem is ő volt, de mégis rá mutogattak a legtöbben és ő röhögött a képembe.. A tanárok ott siratták,hogy milyen jogom bántom, de ha már az anyja nem neveli meg akkor tudja hol a határ... Meg elvileg feldagadt az arca, ami rohadt nagy kamu, mivel alapbol nem adtam neki akkorat1., 2, kb semmi nem látszott rajta.. Mondták hogy ebből akár rendőrségi ügy is lehet, de nemhiszem, hogy majd egy kis sz_r pofon miatt fognak feljelenteni.. Borzalmas hogy a kis sz_rcsimbók taknyos kölkök mit meg nem engednek maguknak, aztán a következményeit meg nem viselik és mennek anyucihoz, apucihoz meg a nevelőkhöz árulkodni.. Ráadásul nem 8-9 éves hanem a 10-11et betöltötte, tehát az agyi szintjének meg kéne haladnia azt, hogyha megkérem szépen nem 1x hogy ne kapcsolgassa, akkor abbahagyja... Ha meg nem érti meg menjen a kisegítőbe.. Vagy nevelje az anyja. De ne a nagyobbakat szapulja aztán menjen rinyálni meg nyígni hogy helyrerakták.. Nektek mi a véleményetek?

2017. okt. 5. 18:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Én óvodában kínlódtam le az 50 órát,ott is egyesek amilyenek voltak...Még szerencse hogy haverral voltam és ő tudta őket kezelni. De borzasztók a mai kicsik,amikor mi kicsik voltunk a nagyok közelébe se mertünk menni nem hogy ilyeneket csinálni
2017. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelte a kis hülye. Normálisabb időkben a tanártól kapta volna a párját, otthon meg a szüleitől a ráadást. Manapság csak jogaik vannak a pofátlan majmoknak.
2017. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
66%

En is sok embert vágnák pofon, de azzal csak magamnak ártanék. Megérdemelték de te fogsz rosszul járni.

Nekem van 18 éves osztálytársam és úgy böfög/beszél órán, hogy én is ezt tenném. Ja és miért csinálja mind ezt? Mert szerinte ez vicces...pedig valójában csak gusztustalan (ne napi 1 böfögésre gondolj,egésznap ezt csinálja)

16/L

2017. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Ezek nem ovisok hanem 5-6.osok voltak.

Jo azert az ovisok is tudnak szemtelenek lenni, nekik valamilyen szinten el kell nezni mert kicsik. De naluk is latszik a neveltetes nemelyiken. De az a vicc, hogy ezek a gyerekek akik felsobe kerultek, ezek tudtommal 10-11 eves gyerekek, mikor ekkora voltam, azt se tudtam hogyan meg merre bujkaljak a nagyobbak elol mert feltem toluk, ezek meg felhuzzak az ember agyat aztan elfutnak... Aztan ha elkapjak oket meg rinyalnak.. Borzalom de komolyan.. Nem tudom eldonteni, hogy a szulo a hibas, vagy a gyerek a hulye, vagy mind 2,az... Es akkor meg en huzom a rovidebbet merthat a jogszabalyok ervenyesek.. Raadasul meg minnd2 szulo rairt anyamra, pontosan nem tudom mit irtak neki, szerintem a szokasos sablonszoveg hogy mi jogon bantom oket ahelyett, hogy fogna aztan adna neki egy fejmosast, hogy figyelj kisfiam, nem allapot hogy a nagyobbakkal kezdessz ki, orulj hogy megusztad egy artatlan pofonnal.. Vagy legalabb annyit mondananak nekik hogy ejnye bejnye legkozelebb nem csinalunk ilyet.. Nem, meg nekik all feljebb, es fenyegetoznek a feljelentessel meg az igazgatoval.. Remelem holnap osszefutok az egyikkel aztan kiadja magabol a kis szoveget..

2017. okt. 5. 19:10
 5/35 anonim ***** válasza:
66%
Csak érdekelne, hogy szerinted felnőttek között ez hogy zajlana. Mondjuk bunkó a pénztáros, nem köszön, aztán eléd dobja a kifizetett terméket, pofon vágod, hogy észhez térjen? Ha majd vezetsz és szabálytalanul bevág eléd valaki, akkor kiszállsz és őt is megneveled pár pofonnal? Esetleg ha intéznél valami hivatalos dolgot és látod, hogy már órák óta csak egymással beszélgetnek az ügyintézők, majd elmennek ebédelni, visszajönnek és közlik veled, hogy sajnos ma már nem férsz bele, oda is kiosztod majd a pofonokat? Vagy hogy működik ez? Aki erősebb lesz, vagy aki esetleg fegyvert is elő tud rántani majd annak lesz igaza? Most akkor te pontosan miért is pofozkodtál? Mert valaki felhúzott? Vagy mert ez a valaki kisebb és gyengébb volt nálad?
2017. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
Milyen minőségben keverted le a két pofont? Tanár vagy?
2017. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Felnőttekn más a hejzet, ott már minden saját felelősségen múlik. Magyarul ha az egyik pénztáros bunkó, akkor elkönyvelem őt is egy fasz_nak akit valószínű nem neveltek meg gyerekkorában eléggé, és valószínű nem is sokan fognak így hozzá vásárolni járni.. Teház, hogy ő mit ad ki magából, meg hogyan alkalmazkodik másokhoz az már az ő dolga, elméletileg ő egy érett ember. Viszont egy gyereknek még bőven lehet változtatni a modorán, hogy felnőttkorában ne egy maffiavezérként kerüljön mondjuk ki?! Vagy legalább bánjon tisztelettel az emberrel. 16-7 éves koráig még lehet rajta csiszolni. Szóval ez elég érdekes vélemény volt, de nyilván tiszteletben tartom. Utolsónak meg csak annyit, hogy a tanárok az ilyenre rá se pipálnak.
2017. okt. 5. 19:48
 8/35 A kérdező kommentje:
A másik az, hogy ne próbáljon egy 5-6,os gyerek "menőnek" tűnni. Főleg ne ezzel. Majd ha magát eltartja akkor úgy "menőzik" lazáskodik ahogy kedve tartja, addig meg inkább húzza vissza magát és a tanulással foglalkozzon ahogy kéne. Mert ez a legalja, hogy ezzel próbál kitűnni a tömegből, hogy szapulja a másikat.
2017. okt. 5. 19:54
 9/35 anonim ***** válasza:
69%

Jah, és a legérettebb módja, hogy változtass egy gyerek modorán a fizikai erőszak. Csak azt mondom, ha ugyan ezt egy felnőtt tette volna, valószínűleg nem mész pofozkodni. Miért nem?


A másik kérdés, miért gondolod, hogy egy gyereket kevesebb jog illet meg? Ha egy felnőtt embert bántalmazol anélkül, hogy ő a testi épségedet fenyegetné, nyilvánvaló, hogy felelősségre fognak vonni ezért. Miért csodálkozol azon, ha gyerekek esetében is megteszik ezt?

2017. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%
De ki vagy te a történetben? Portás néni? Vagy kicsoda?
2017. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!