Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is nagyon bunkó...

Szerintetek is nagyon bunkó voltam? A barátom volt vendégségben nálam, de amikor elindultam érte vidékre, a kocsimban ékszíj szakadt, neki kellett értem jönni, másnap meg a kölcsönautóval beletolattam egy kocsiba és ideges voltam.

Figyelt kérdés
Tehát pl olyanok voltak, hogy 10x szóltam hogy ne azt a villanyt kapcsolja fel, de direkt azt kapcsolta fel amit kértem hogy ne, és a 10. nél kiakadtam és emeltebb hangon közöltem vele hogy ne a 100-ast nyomja fel, hanem a 4 wattos ledet. Meg a végén amire megsétődött, hogy az ágy amin aludt, sperma foltos volt miután lehúztuk a lepedőt és megkértem hogy törölje már le, adtam szivacsot és szappant megt vizet is, de erre annyira megsértődött hogy fogtamagát és elment haza. Nem így volt betervezve, hanem hogy lemegyek, beül a fullextrás járgányomba, feljövünk pestre, elmegyünk erre arra, de sajnos a kocsim 2/3 úton elszállt, elkellett szállíttatnom és ő jött értem. Egy automata váltós suzuiki-val voltam utána, ami akkor is megy ha nem nyomom a gázt, és kiállásnál véletlen a R be tettem D helyett, ösztönös, mivel az előrébb van, és belement egy másik autóba aminek semmi baja nem volt, de nagyon kikészültem a végére. Most viszont a barátom teljesen meg van rám sértődve, nem is akar velem többé találkozni, és nem érti meg, hogy nem direkt voltam ingerült. SZerintetek mit tegyek? Illetve tényleg rettenetesen bunkó voltam? Kimaradt az is hogy a klíma nem működött itthon és a 40 fokban klíma nélkül voltunk....
2017. aug. 7. 20:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Végül kiderült, hogy valószínüleg mégsem sperma folt volt, habár fehéres volt a színe és beleszáradt az anyagba. Viszont nehezen jött ki nagyon, a sperma valszeg könnyen kijönne, de ez feltételezés. Ez viszont mélyen benne volt. Hogy mi volt azt nem tudom.
2017. aug. 7. 20:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2017. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mindezt elmondtad a barátodnak és ő változatlanul adja a sértettet, akkor annyi volt. Nem igazán barát volt.
2017. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elmondtam, és kb 4x bocsánatot is kértem, de még mindig sértődött.
2017. aug. 7. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baja hogy jol beégett előtted :) csak nem meri mondani
2017. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!