Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek bunkó voltam? 15/L

Szerintetek bunkó voltam? 15/L

Figyelt kérdés
Szóval tesink volt,és 5 fős csapatokba voltunk beosztva. Egy magas,erős fiú,én (magyar bajnoki 3. helyezett sprinter vagyok..:) ),és még 3 másik lány. 2 lány ebből eléggé kövér,futni se nem akarnak,se nem tudnak,célozni meg aztán végképp,a harmadik lány meg nagyon alacsony,és kis vékonyka lány. Egy játékot játszottunk,amiben az volt a feladat,hogy a rudakat el kellett eltalálni,a másik csapatnak meg ezt meg kellett akadályoznia. Mikor már negyedjére kaptunk ki,odamentem a fiúhoz,miközben mindkettőnkről szakadt a víz,mert mi voltunk azok,akik tényleg játszottak,és nem csak meresztették a dagadt seggüket,és mondtam neki,hogy olyan jó,hogy nekünk kettőknek kell azt a feladatot elvégezni,amit a másik csapat 5 emberrel végezhet el teljes odaadással,azért mert a mi lányaink nem tudnak/akarnak játszani. Utána az öltözőben a kettő kövér lány elkezdett bőgni,hogy én milyen "bunkó szemétláda" voltam,és előadták a hattyúk halálát. Megjegyzem,majdnem az összes gyerek kiröhögte őket,és én meg leállítottam a többieket,hogy ne röhögjék ki őket,amit egyébként már megbántam kicsit.
2017. okt. 12. 21:35
1 2
 11/13 Captain Logic ***** válasza:
92%
Gondolom te mindenben tökéletes vagy, nem igaz? Minden érdekel, és mindenhez értesz is, ugye?
2017. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%

6. vagyok :) Csak annyit fűzték ehhez, hogy kár azt gondolnod, hogy egy hozzád hasonló ostoba kis 3,14nára bárki is irigykedni fog, nem is értem, hogy jött ide az irigykedés :D Nem szoktam sportolni, nem is vagyok jó bennük, de nem is érdekel, más hobbijaim vannak és elhiheted, pont nagy ízből leszarom, hogy te milyen sportot űzöl és hanyadik lettél.

A másik, hogy az előző kommentekben semmi bántót nem írtam, nem értem, milyen stílusról beszélsz, de ha már személyeskedni akarsz, én is mondhatnám, hogy az olyanok támadnak egyből azzal, hogy "Biztos csak irigykeeeeedsz :ss", akiknek nincs semmi vitakultúrájuk és ha valaki más véleményen van, mint ők, már egyből elkezdenék oltogatni, csak nem tudnak észérveket felhozni ;)

2017. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
*ívből
2017. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!